4:4  Koev   (Lhotský, Uhlíř)

5:4  France

6:4  Rudolf  (Erben)

Vydřené vítězství !

Byla to klasika.Utekl nám začátek, zase už někde ve druhý minutě jsme prohrávali 1:0.Pak jsme je zatlačili a z jejich další šance dostali další gól.Pak Lukmen snížil,a z další jejich šance jsme dostali další gól.Za stavu 3:1 jsme ale nikdo nesklonil hlavu, protože jsme věděli že to prostě musíme otočit a vyhrát.Dali jsme dva slepený góly, vyrovnali to a už to bylo víceméně naše, u nich hráli v podstatě jen dva hráči, a i když se jim pak ještě povedlo vyrovnat, tak myslím že jsme je už k ničemu extra nepustili.Bylo to docela vydřený vítězství, je vidět že na dvě nekompletní lajny to moc neumíme.Ale za to jsme si výborně zaběhali a opálili se ;-)) Ale ty body jsou důležitý jak sviňa a je dobře že jsme to za nepříznivého stavu nevzdali. No,kdo tam nebyl,měl tam prostě bejt ;-) a zažít to!

Rpt: Zíďa (cenzura Jarin)

Potvrzená účast: Standa -  Máca, Lukmen, Zíďa, Tonda, Mlaďas, Doudis, Zímič, Pavlas,

Omluvenky: Kochy(ještě min. do 30.11.11-  ),   Jarin, Venca (ss), Hudec T.  Hudec V. (vůbec nekomunikuje), Zímič