1:0 France     (Vojtíšek J.)                3:1 Vojtíšek M.  (Rudolf)

2:0 Matějka   (Erben,Vojtíšek J.)      4:1 Vojtíšek J.  (Erben)

2:1 Benda      (Douša,Thiele)             4:2 Bodnár      (Douša,Thiele)

Plíce na hřišti

Na dnešní důležitý zápas, nás bylo domluveno 10+1 do hry, přišlo nás jen 8+1. Zezikovi se obnovilo zranění a Prachi ač se nahlásil, nedorazil.Naštěstí  byl přítomen Matějka z ,,A,, týmu a vypomohl nám a bylo nás alespoň 9+1. Jak bylo utkání pro soupeře důležité, dokazuje už jen to, že si utkání odložil na tento datum jen proto, že neměl svého obvyklého brankáře. Soupeř se s třemi kompletními pětkami na střídačce notně tísnil. Řekli jsme si nevadí. Zkusíme to. Vlétneme na ně. A ejhle.Ono to vyšlo.Už za sedm minut jsme vedli o dvě branky. 1:0 France  (Vojtíšek J.)  a  2:0 Matějka  (Erben,Vojtíšek J.). Desperados  tím byli značně zaskočeni. Přesto stupňovali tlak a tři vteřiny před koncem první třetiny snížil na  2:1 Benda   (Douša,Thiele). Hned z kraje druhé třetiny jsme opět odskočili na dvoubrankové vedení 3:1 Vojtíšek M.  (Rudolf). Tempo se začalo značně zrychlovat. Soupeř se tlačil do zakončení, ale tentokrát gól do šaten 26 vteřin před koncem třetiny dostal on 4:1 Vojtíšek J. (Erben). To že hráčů Desperados bylo více, bylo velmi znát ve třetí třetině. Ti z nás, kteří své plíce někdy našli válet na hřišti, alespoň někdy popoběhli. Hrálo se spíše takticky a vyšlo to. Soupeř se prosadil už jen jednou 4:2 Bodnár   (Douša,Thiele). Bylo to vyrovnané a pohledné utkání se šťastným koncem pro nás. Vyhrálo to mužstvo, které do toho dalo více srdíčka a tentokrát jsme to byli my. KOLIBA !!!