3:2 France (Vojtíšek J.)

3:3 Gottfried (Minařík,Primus)

4:3 Vojtíšek J. (Baytalon)

Vítězně i proti Foreads

V dnešním zápase jsme byli mírnými favority, i když to Foreads moc letos nejde, přesto je tabulka vyrovnaná a k dotažení se do play off jim moc nechybí. Začali jsme přímo skvěle. Hned první dvě střeli skončily gólem a vedli jsme 2:0. Obě zaznamenal Lukáš Erben. Zdálo se, že k výhře vede snadná cesta. Ale ouvej. Soupeř využil chybu v obraně, kdy naši beci nechali za zády jednoho z útočníků a ten své sólo dokonal. Jmenovitě Slavíček 2:1. A aby tomu nebyl konec, tak po špatné rozehrávce v obraném pásmu využil Petrů nabízenou šanci a bylo 2:2. To bylo ale zchlazení,co! Soupeř se na góly ani nenadřel. Přesto se zdálo, že v zápase hrajeme prim a obránci se dosti často dostávali ke střelám. Jednu proměnil v druhé třetině France, 3:2. Pramenilo to hlavně z dosti vysunutých beku a i když  to na soupeře platilo,často nevěděl kam skočit, se právě toto vysunutí stalo osudným momentem, kdy v zápalu boje utekla dvojce útočníků Foreads dva na jednoho a i se štěstím přeci jen proměnili na 3:3 z hole Gottfrieda. Dobíhající hráči byli už byli jaksi tak si mino hru. Přežili jsme i tři oslabení a to bez ztráty kytičky. Jedno oslabení dokonce v posledních dvou minutách. Sami jsme žádnou přesilovku nehráli. Né že by hrál soupeř čistě, ale rozhodčí hrál ,,ironicky řečeno,, čistě. Stále ještě ve druhé třetině z jednoho závaru před soupeřovou brankou padl ,, teď už to mohu napsat,, vítězný gól, kdy brankoviště zametl Vojtíšek J. 4:3. Po gólové rozehrávce se prokličkoval až k bráně soupeře Martin Zídek, kde ,, a už jsme u toho posuzování faulů,, možná snad vlastní vinou upadl a zlomil si záprstní kůstku v ruce a podzimní část pro něho skončila. Třetí třetina se začala hrát na pět útočníků. Což nám dělalo obtíže. K tomu ubývali síly. Bylo to druhé utkání během tří dnů. Jak už jsem psal, rozhodčí si třetí naše vyloučení nechal do posledních dvou minut zápasu a tak bylo v závěru o zábavu postaráno. Utkání nebylo až tak pohledné, přesto ale tříbodové. Nakonec vše dobře dopadlo. Zahoukal konec a radosti byl ranec.

Potvrzená účast:Standa - Jarin, Máca, Lukmen, Kwaki, Formánek, Toni, Zíďa, Pavlas, Bayty(A), Mlaďas,

Omluvenky:Kochy   , Doudis, Zímič,

AUTA:Časy vyzvedávání pro nedělní cestu: 7:45 Martin, 7:55 Jirka, 8:05 David. Lukáše vyzvedne Tonda a na pumpě se přerozdělíme.