1:0 Mach (Pelíšek, Petružálek)    4:1 Pažout (Petružálek, Reisenauer)

1:1 Vitko (Mudroňka)                  5:1 Mach M. (Fuchs, Petružálek)

2:1 Mach (Dvořák, Fuchs)            6:1 Mach (Mach Milan, Petružálek)

3:1 Mach (Petružálek)

Je to škoda, velká škoda !!!

Dnešní duel přinesl na 2.ligu kvalitní zápas. Nastoupil zatím neporažený tým Mighty Destroyers , který spíše patří o ligu výše, také tam směřuje mílovými kroky a Koliba,,B,, , která byla posílena hráči z oblastního ,,A,,týmu. V první třetině jsme byli lepším týmem, přesto jsme ji paradoxně prohráli 2:1 , kdy jsme si kuriózním způsobem dali první gól skoro sami. Náš hráč chtěl v ošemetné situaci přisunout balónek k ležícímu brankáři, ten se v tu chvíli zrovna nadzvedl a ten dojel pod ním až na brankovou čáru.Skórující  1:0 Mach (Pelíšek, Petružálek) už neměl problém dorazit do prázdné branky. Přesto se nám podařilo aktivní hrou vyrovnat 1:1 Vitko (Mudroňka). Měli jsme i dost možností jak skóre navýšit. Domácí gólman vše pokryl. Nutno přiznat, že někdy s velkou dávkou štěstí. Jednu z mála našich chyb při rozehrávce v první třetině využil 2:1 Mach (Dvořák, Fuchs), když se ocitl zcela sám mezi kruhy. I druhá třetina se pro nás vyvíjela dobře. Jenže zas přišel laciný gól v naší síti. Při zákroku našeho brankáře ho útočící hráč zcela evidentně sekl z vrchu bolestivě do ruky. Brankář zůstal v bolestivé pozici nejevíce možnost hry. Rozhodčí zaváhal, zda zapískat faul či ne. Očividně si nebyl celou situací jistý. Mezi tím však soupeř bleskově napálil míček z úhlu do prázdné branky. K údivu všech (nás) místo vyloučení, rozhodčí uznal gól. 3:1 Mach (Petružálek)I tak jsme měli možnost srovnat skóre. Hráli jsme 5 na 3 a to dokonce dvakrát. Ale zahráli jsme je, ne špatně, ale tragicky. Po nevyužitých přesilovkách se hra vyrovnala. Přibyli i naše oslabení a jedno z kraje třetí třetiny využil 4:1 Pažout (Petružálek, Reisenauer) střelou od červené. V závěru už nebylo takové tempo a hra byla kostrbatá. Destroyers měli možnost více střílet z dálky a to se jim dařilo. Jednou střelou opět z prostoru za modrou 5:1 Mach M. (Fuchs, Petružálek) a během minuty a půl další z kruhů 6:1 Mach (Mach Milan, Petružálek).  Je to škoda, velká škoda. Mohly jsme být první, kdo Destroyers porazil. Takhle jsme se zařadili do zástupu poražených týmu. Nic nám nebyla platná dobře předvedená hra, ale Hašek v brance domácích předvedl dobrý výkon a svůj tým velmi podržel. On byl tím jazýčkem na vahách, který přinesl Destroyers další tři body.