5:3 Zíma      (Baytalon, Vitko)

6:3 Zídek   (Erben, Vojtíšek M.)

7:3 Erben    (Zídek)

Bojovnost přinesla body

Co napsat k dnešnímu zápasu. My a i Dinamo čekalo, že to bude těžký zápas. To se taky potvrdilo. Drželi jsme více balón. Soupeř čekal na brejky. Na konci sedmé minuty vystřelil jemnou střelu tahem od modré France. Brankař Dinama neviděl a ta mu zapadla k tyči. 1:0. Přesto se soupeři podařilo skóre otočit. Nejdříve mu přeci je vyšel jeden brejk, prosadil se Pechy a pak mu pomohla štěstěna, kdy se míček odrazil nepředpokládaným směrem od tyče držící ochranou síť do prostoru k brance a Havliš nezaváhal 1:2. To vše během jediné minuty! 12:14 a 13:12. Tým cítil, že jsme byli v té to třetině přeci jen o kousek lepší, proto nesložil zbraně. Ba naopak a čtyři vteřiny před koncem první třetiny Zídek vyrovnal na 2:2. Druhá třetina začala stejně jako první. Bojovně. S tím rozdílem, že soupeři styl na brejky nevycházel a skóre se začalo kupit na jeho straně. Góly Erbena a Krieglera určoval stav 4:2. Literpool se dostal na rozdíl jediné branky na 4:3 . V přesilové hře skóroval Popelka, když dorážel střelu z prostoru brankoviště.To bylo naposled, kdy se dinamo nastartovalo. Zkrat ve vynutí Dinama nastal záhy po zahájení třetí třetiny. Konkrétně 17 vteřin po rozehrání dával Dan Zíma na 5:3. K tomu krátce na to z přesilové hry zvyšoval Erben na 6:3. Bohužel v zápise je chyba a časomíra určila, že střelcem je Martin Zídek. Hlavní ale je,že to gól byl. Opravář Dinama v pruhovaném dresu ho zkoušel nahodit ještě dvěma přesilovkami. To se mu zaplať Pán Bůh nepodařilo. I díky Standovi, který v nich chytil nekolik velmi zajímavých střel a vyřeši několik ošemetných situací.  Na obou týmech v panujícím vedru 26°C,, na říjen nezvyklá teplota" , už  byl viditelný úbytek sil. Hra se zpomalila a v poslední minutě utkání zasadilo unikající duo Zídek a skórující Lukáš Erben poslední ránu již stojícímu Dinamu na 7:3.

Potvrzená účast: Standa - Jarin, Máca, Lukmen, Zíďa, Doudis, Mlaďas, Bayty (A), Pavlas, Zímič, Viťas (A)

Omluvenky: Tonda, Kwaki  + , Kochy (asi stále  - neodepsal), Hudci (asi taky nic),