Koliba,,B,,: P.Veteráni

9 : 1

(2:0 , 3:1 , 4:0)

1:0 Erben            (Zezulák, Tesař)      6:1 Zídek           (Zezulák)

2:0 Slavík           (Vojtíšek M.,Vitko)       7:1 Zídek           (Erben,Vitko)

3:0 Vitko            (Erben,Weiss)              8:1 Slavík          (Formánek,Vitko)

4:0 Slavík           (Vitko)                         9:1 Formánek    (Vojtíšek J.,Vitko)

5:0 Vojtíšek M.  (Vitko)

5:1 Pohořálek     (Folbr)

Úctyhodným výkonem poslal soupeře do kolen

Zdravím přátelé. Co napsat k dnešnímu zápasu. Čekal se boj a to hned z několika důvodů. Piváci okupovali druhou příčku tabulky a hlavně se nám proti nim permanentně nedaří. Dnes jsme ale na nic nečekali a na soupeře vlétli hned od začátku. Vypadalo to, že jsme ho zaskočili ještě u štědrovečerní večeře. Byl pod neustálím tlakem a dopředu se dostával jen velmi sporadicky a to i přesto, že v úvodu dostal dvě přesilovky po sobě.Hned na to přišla naše přesilová hra. Jak s ní naložit ukázal za 14 vteřin po ose Zezulák, Tesař, skórující Erben 1:0. Řekl bych, že tlak neutichal, ale další branky nepřicházeli. Až 4 vteřiny před koncem první třetiny upravil na 2:0 Slavík, když dorazil střelu Vojtíška M. po přihrávce Vitka. V druhé třetině přibylo vyloučených na naší straně a to hnedle čtyři. Jednu z nich soupeř využil.V tu dobu však byl stav 5:0 - 3:0 Vitko (Erben,Weiss) , 4:0 Slavík (Vitko) , 5:0 Vojtíšek M.  (Vitko) na 5:1 Pohořálek (Folbr). Jen v těchto přesilovkách se dostávali Piváci  alespoň k nějakému ohrožení naší  branky. Stav se ve třetí třetině směřoval mílovým tempem k dvojcifernému výsledku po trefách  na 6:1 Zídek (Zezulák), 7:1 opět Zídek (Erben,Vitko), 8:1 Slavík (Formánek,Vitko) a 9:1 Formánek (Vojtíšek J.,Vitko). Bohužel se i přes řadu dalších šancí desítka nekonala. Ve světle reflektorů se ukázal hráč Vitko Jiří, který si připsal 1+6 kanadských bodů. Na hřišti na sebe vázal pozornost soupeřů a přesnými příhrami zásoboval celé mužstvo. Obrana si sním nevěděla rady a tímto úctyhodným výkonem poslal soupeře do kolen. Vyzdvihl bych i to, že bod si připsali všichni zúčastnění hráči domácích. Ano, hokejbal je kolektivní hra. Z dalších výsledků bych upozornil na několik zajímavostí. Hráči Sharks získali svůj první bod v letošním ročníku, když  prohráli až na samostatné střílení 3:4 proti celku Foreads. Zajímavá může být i výhra Dobětic 5:3 nad HBC 74 , kde si 2+3 připsal hráč Patrik Koev. Skull prohráli po boji s Dinamem 5:6 a v neposlední řadě nás zajímal výsledek DDM proti Desperados  5:4 ,díky kterému jsme se vyhoupli na 3.místo tabulky. Nemalou měrou se na tom podílel hráč Humhal, který zaznamenal hattrick .