0:2 Vitko         (Schwarzjirg,Černý)

0:3 Formánek  (Rudolf,Erben)

0:4 Mudroňka  (Swarzjirg,Vojtíšek J.)

Snadná výhra

Přes trvající velkou marodku přišli vypomoci kluci z A-čka a dnes byli vidět. Prvních pět minut bylo spíše se hledajících, než že by hra byla pohledná. S přibývajícím časem jsme se dostávali do hry. Přišlo i několik našich vyložených šancí, které jsme bohužel neproměnili, a tak se skóre do konce první třetiny neměnilo. Důvodem mohla být i malá střelba. Do druhé jsme si řekli, že budeme více střílet. To se i zlepšilo. Přesto kluci z A-čka jsou zvyklí se s míčkem trochu pomazlit, tak se více kombinovalo než střílelo. Kluci z B-čka jim notně sekundovali, a proto se soupeř do hry příliš nedostával a  po trefách Mudroňky a Vitka jsme po druhé třetině vedli 2:0. V třetí třetině jsme přidali další dva góly. Střelci, Formánek a opět Mudroňka. Ač se to nezdá, výhra byla celkem snadná. Nejvíce je to vidět asi na střelách, kterých soupeř vyprodukoval sotva 20 a to Standa říkal, že jich tolik snad ani nebylo.( Víme jak to píší,že! ) Nula ale potěší. Slušně zachytal brankář soupeře i přes čtyři inkasované góly toho spoustu pochytal. Naši radost z výhry,ale nepřekazil.