P. Veteráni-  Koliba ,,B,,

4:0

(1:0,1:0,2:0)

Neschopnost nás stála body !

Jako by počasí předpovídala jak dnešní zápas proběhne. Husté temné mraky se převalovaly na obloze. A přinesly gól v naší síti již v po dvou minutách z hole Vuonga 1:0. Byl to gól laciný a pro vývoj hry nijak podstatný. Hra byla kostrbatá, ale přesto jsme se dostávali k zakončení a v některých momentech dostali soupeře pod tlak. Jenže vše končilo na brankáři domácích Brhelovi, anebo na naší neschopnosti proměnit šance v góly. Tak to se hrálo skoro dvě třetiny, než padla druhá branka za záda našeho brankaře Standy Krieglera po úniku Hladíka 2:0 před koncem druhé třetiny. Po pěti minutách třetí třetiny přišel opět jeden únik po naší chybě a skóre se měnilo na 3:0, autor branky Kašpar. V závěru ještě jednu střelu Hanuše tečoval před brankou náš hráč Weiss z dosahu brankáře a upravil výsledek na 4:0. Závěrem bych chtěl jen říci, že soupeř byl hratelný a jen díky,,jak již jsem psal,, nemohoucnosti vstřelit z nad slunce jasných šancích branku a našim čtyřem hrubým chybám, mohl soupeř skórovat a toho využil.

Potvrzená účast: Standa - Jarin, Máca, Lukmen, Zíďa, Tonda, Mlaďas, Doudis, Zímič, Kwaki, Bayty(A)

Omluvenky: Kochy (asi stále  ), Pavlas, Hudec T.,Sláva (A) + , Hudec T.,