3:2 Erben - Weiss, Kliegler

3:3 Vojtíšek J. - Rudolf

3:4 Zídek - Rudolf, Erben

Porod živě

Tak jako v prvním zápase se nám první třetina nepovedla. Co nepovedla. Byla tragická. Soupeř mohl klidně vyhrávat pět nula. Hráli jsme osm minut oslabeni. Z toho 2x ve třech. Obě přesilovky proti třem soupeř využil.  Naštěstí nás vysvobodila píšťalka rozhodčího a první třetina skončila jen dva nula. Soupeř byl hlavně rychlejší, byl všude dříve a hrál dosti důrazně. I v druhé třetině se hra nijak nelepšila. Šla na nás spousta přečíslení. Přesto jsme se dostávali občas k zakončení a dokázali snížit Lukášem Erbenem na 2:1. Radost byla jen velmi krátká. V zápětí soupeř využil brejk dva na nikoho. Teda Standa tam byl, ale sám!!! Bohužel. Za stavu 3:1 soupeř zvolnil. Hra byla rozháraná , ale přesto se ujala střela od modré Jirky Weisse, kterou před brankou tečoval Lukáš Erben. Třetí třetinu hráči Elba DDM to chtěli dohrát důrazem, ale to se jim vymstilo. Přišla vyloučení a dvěmi góly z přesilovek po střelách Jaroslava Vojtíška a Martina Zídka 30 vteřin před koncem jsme stav otočili na konečných 3:4. Oproti minulému zápasu v kterém jsme hráli lépe a přesto prohráli,tak dnes to byl porod na živo se šťastným koncem pro nás.