D.Literpool

Brankou 16 vteřin před koncem,jsme urvali výtězství a určili tak dvojce do play off.

Sobota 7.4.12

8:00hod. UL

:
:

3:4

(0:0,1:2,2:2)

Tento zápas rozhodl o tom, že se oba týmy potkají také ve čtvrtfinále play off. V první třetině branka nepadla i díky oběma golmanům, kteří předváděli dobré zákroky. První branku utkání vstřelil po 32. sekundách druhé části Pechy. Na vyrovnávací branku se nečekalo dlouho, to když se ve 20. minutě trefil Formánek. Do konce druhé části padla ještě jedna branka a to z hole hostujícího Erbena 1:2. Literpool se dočkal vyrovnání díky Veselému, kterému krásně přihrával Mikesch 2:2. Koliba posílená o pár hráčů z A-týmu se dostala opět do vedení ve 38. minutě, kdy se trefil Mudrońka 2:3. Hokejbalisté Literpoolu ovšem dokázali opět vyrovnat stav utkání, to když se čtyři minuty před koncem trefil Mikesch a bylo po zásluze vyrovnáno 3:3. Utkání spělo k remíze, ale očividně proti byl hostující Erben, který 14 sekund před koncem utkání rozhodl o vítězství Koliby 3:4.

Hvězdy zápasu: Lukáš Erben 2+1 (Koliba), Václav Mikesch 1+1, Vít Veselý 1+1 (oba Literpool)

Rpt:S.Tauš