Foreads:  Koliba,,B,,

4:3

(0:2,3:0,1:1)

0:1 Zídek           (Kriegler,France)         3:2 Nachmüller  (Hanusek)

0:2 Kriegler       (Erben,Zídek)              4:2 Tuček (Gottfried L.,Nachmüller)

1:2 Gottfried L.  (Tuček,Hanusek)         4:3 Erben          (Weiss)

2:2 Gotttfried L. (Hanusek)

Proti Foreads nastoupilo mužstvo s chutí a první třetinu vyhrálo 0:2. Trefili se  0:1 Zídek  (Kriegler,France)   a 0:2 Kriegler   (Erben,Zídek) . Co ale přišlo v druhé, to byla bída. Hra se nedařila. Všechno bylo špatně. Všichni byli všude a přitom nikde. Vlastní nedůsledností jsme přišli o slibný náskok. Soupeř otočil na 2:3.    1:2 Gottfried L.  (Tuček,Hanusek)  2:2 Gotttfried L. (Hanusek)  3:2 Nachmüller  (Hanusek). Přestávku jsme využili k přeházení postů v řadách. Do třetí třetiny jsme vstoupili se snahou to zvrátit. Přesto, že jsme byli už zas o pověstný kousek lepší mužstvo, přišla pohroma v podobě čtvrtého gólu. 4:2 Tuček (Gottfried L.,Nachmüller). Což o to, snaha by byla, ale góly i po celkem pěkných šancích nepadly. Prostě den blbec. Sice jsme zápas zdramatizovali gólem na 4:3 Erben  (Weiss). Soupeři však už stačilo jen bránit a to se mu podařilo. V tom to utkání jsme měli vyhrát. Ztráta  tří bodů, bude v závěru soutěže v letošní vyrovnané tabulce citelně znát !!!