0:1 Vojtíšek J. (Baytalon)   2:4 Zezulák    (Zídek)

0:2 Erben                            2:5 Zídek       (Zezulák,Erben)

0:3 Zídek         (Erben)        2:6 Zezulák    (Rudolf)

1:3 Szabo        (Koev P.)      2:7  Erben       (Zídek,Zezulák)

2:3 Lhotský      (Szabo)      2:8 Zídek     (Erben)

jardozo.rajce.idnes.cz/Dobetice_25.2.12/

Martin byl dnes prostě báječný !!!

Na dnešní zápas jsme se všichni dobře nažhavili. Aby ne. Proti celku Dobětic se nám standardně dařilo, ale i přes to jsme nečekali, že výhra přijde sama za námi. Věděli jsme, že jí musíme jít naproti a hlavně pokrýt Patrika Koeva, hvězdu týmu soupeře. Co umí předvedl hned v první minutě, kdy z brankové čáry zachraňoval jistý gól Jirka Weiss. Nedáš, dostaneš se hned projevilo po další buly a našem útoku, kdy po zmatku před brankou Dobětic nenápadnou střelou pohnul skórem Jaroslav Vojtíšek 0:1 (Baytalon) . To běžela druhá minuta.  Soupeř zjevně zaskočen se probral až za stavu 0:3 po brankách Lukáše  Erbena 0:2 dokonce v oslabení a Martina Zídka  0:3 (Erben) v přesilové hře. Na 1:3 teda upravil stav po první třetině Szabo   (Koev P.) . Snad jsme se ještě plácali po zádech, jak se nám hra daří a zapomněli, že začala druhá třetina. Stačilo jen 30 vteřin a bylo 2:3 Lhotský (Szabo). To byl impuls začít hrát ještě lépe. A to se také stalo. Naše první pětka rozjela střelecký koncert.  Hlavně duchem stále mladý Martin Zídek hrál jako z partesu. Byl všude. A z jeho hry těžila celá lajna. Je vidět, že po zranění má chuť do hry a to takovou, že přislíbil účast v našich barvách i příští sezónu. Proto nemohu jinak než mu přidělit titul hráč zápasu. Jak už jsem řekl, těžila z jeho hry celá lajna. Stav se měnil již jen na straně soupeře, když se trefil Jiří Zezulák 2:4 (Zídek) a právě Martin Zídek 2:5 (Zezulák,Erben) a opět Jiří Zezulák 2:6 (Rudolf ). Tak skončila druhá třetina. Do třetí Dobětice vysunula Koeva až na útočnou modrou k rychlím brejkům, ke kterým se dostával už jen sporadicky a již žádný neproměnil díky těsné obraně. Naše konto zatížil jen jednou přihrávkou, a proto můžu obranu pochválit. Zastavit Patrika Koeva stůj co stůj vyšlo takřka na jedničku, protože otěže jeho role nikdo v celku soupeře nepřevzal, byla hra pro nás snazší.  I přes řadu dalších šanci se podařilo přidat už jen dvě branky. Lukáš Erben 2:7  (Zídek,Zezulák) a Martin Zídek 2:8 (Erben) čímž zkompletoval hattrick. Martin byl dnes prostě báječný. Druhá lajna nehrála vůbec špatně, ale nepodařilo se jí proměňovat své šance v góly. V dobrém světle se jeví posila Jiří Zezulák. Odehrál za nás zatím jen dvě utkání a v nich si připsal 2 góly a 4 asistence.Jen tak dál!!!

Rpt. Jarin

Taktika byla jasná. Nebyl čas, ptát se kdo je kdo. No, dvě dávky !

Prostě ubránit Patrika Koeva stůj co stůj !

I přes vysokou porážku, to hráči Dobětic brali s úsměvem. Bo s úsměvem jde všechno lépe !