16.11.2010 12:04

Dinamo Literpool

9.kolo sobota 13.11.2010

Krupka12:30hod.

Dinamo Literpool - Koliba,,B,,

7  :  5

( 2:1 , 1:2 , 4:2 )

 

1:0 Havliš (Vaňek,Pechy) , 1:1 Kochan (Havrda) , 2:1 Mikesch (Havliš) , 2:2 Kochan (Bláha) , 3:2 Leszko , 3:3 Erben (Rudolf) , 4:3 Pechy (Mikesch) , 5:3 Mikesch (Vaňek) , 5:4 Vojtíšek Mar. (Weiss) 6:4 Havliš (Mikesch) , 7:4 Havliš (Mikesch) , 7:5 France (Rudolf)

 

 SLOVO TRENÉRA:

 Zdravím pány i dámy,kteří nám fandí,tak i Vás milý spoluhráči.Máme za sebou  polovinu základní části a je čas malého zhodnocení.To dopadlo tak to. 9 zápasu s počtem 16 bodů se skóre 42:26 s umístěním na 4.místě s průměrem 4.66 vstřelených a 2.88 obdržených.Nic na tom nezmění ani  dohrávky,kdy Piváci by  museli vyhrát o 14 gólů nad Skullhunters,aby nás přeskočili.Je to hodně nebo málo 16 bodů?A co průměry?Body bych viděl o 3-5 více,průměry tlačit k 6 vstřeleným a k 2 obdržených.Máme spoustu šancí k tomu ,aby jsme ten průměr přes 5 přehoupli a  k 6 dotlačili.Musíme je ale proměňovat.Útočníci,nevymýšlejte a dávejte góly!Obrana pracuje celkem slušně.Prohry nebyli  žádné propadáky.Spíše brejky,nebo osobní chyby,v o bouch případech se jich musíme vyvarovat.To jest začínat  bránit hlouběji,když nestíhám. Útočníci tím pádem musí zaklapnout střed pole dříve.Obránci brání do zadu v pohybu!Nestojí a nenechávají se obhodit.Rozehrávají s rozmyslem.Na útočníky,kteří nám přišli pomoci bránit a nestojí až na útočné modré.Lajny jsou celkem dané a tvoří torzo týmu.Druhou půlku začneme aktivně.Dále bych apeloval na všechny hráče,aby trochu přidali na fyzičce!!Vím že nejsme žádní mladíci,ale proboha,prosím manželky i jejich přítelkyně,milenky.Dejte jim o vánocích o dva řízky méně!Hoši,stoupněte si na váhy!?Děkuji.Až na Hanse.Ten jich dá 5 a pak do posilovny.Přeměnit na svaly.

Autor: Jarin

PS:Zprávu předávám vedení.Uvidíme co nám napíše!!!

 

 

Drazí spoluhráči,

 Máme za sebou polovinu základní části.K tomu co Vám napsal trenér (Jarin)není potřeba cokoliv dodávat a nelze jen souhlasit.

Chtěl bych Vám však říct pár vlastních slov.

Jako tým hrajeme první sezónu a jako nováčci si určitě nevedeme nejhůř.

Je fakt ,že to mezi námi občas zaskřípe ,ale to se hold někdy stává.

Hra se s přibývajícími odehranými zápasy bude určitě doufám jen zlepšovat.

Všechny bych Vás chtěl pochválit co se týče docházky a za včasné nahlašování se k utkání.

To je totiž to co v „A“ týmu vůbec nefunguje což je hlavně jejich škoda, protože pak nemůžeme nedostatečný hráčský stav doplnit hráči „B“.

A to je asi vše co bych Vám chtěl říct.

  Za vedení Máca