Skullhunters

,,B,, tým otočil zápas se Skullhunters a zajistil si   6 čistou výhru v sezoně!!!!

11.kolo sobota 27.11.2010

ÚL-8:15hhod

Skullhunters - Koliba,,B,,

2   :   3

(0:1,2:0,0:2)

0:1-Zuch (Erben,Vojtíšek Mar.) , 1:1-Molzký (Mrštík.V,Mrštík M.) , 2:1-Tomeš (Jíra ,Cígler J.) , 2:2-Erben (Zídek) , 2:3-Zuch (Weiss,Zídek)

Zdravím tým! Dnes opět dobrý,ikdyž trochu kostrbatý výkon.Zdálo se mi,že máme více držení balónu.Soupeř evidentně hrál na brejky.Což se mu v první třetině nedařilo.A my ji vyhráli 1:0. Skull dostali v druhé třetině snad jen tři šance!? Brejk co nedali.Přesilovku, kterou využili za 10 vteřin.A gól po evidentní mega vysoké hře holí,jim věnovala dvojce rozhodčích.Naše akcie po druhé třetině byli nízko.Stále jsme měli více ze hry,ale góly nepřicházeli.Hokejbalový bůch ale zasáhl včas,když obránce soupeře upadl za vlastní brankou a stratil balon.Zíďa rychle přistrčil na zcela volného Lukmena před branku a bylo srovnáno.Hra byla stále kostrbatá,ale jedna rychlá akce přeci jen vyšla a Hans prudkou křižnou přihrávku stečnul rovnou do branky a svým druhým gólem v zápase zajistil tři body a stal se mužem zápasu.Gratulujeme!!!!