Deaserados

 

Sobota - 05.02.2011

10:45 Krupka

-

 2  :  3

( 0:1 , 1:2 , 1:0 )

 

0:1 Zídek (Erben) , 0:2 Tesař (Slavik) , 1:2 Janů (Vytejček) , 1:3 Vojtíšek M. (Slavík) , 2:3 Janů (Vytejček)

 

 

Čágo chlapáci, byl jsem vyzván hlavním koučem (z pohodlí gauče), abych napsal pár slov ohledně posledního zápasu.
Začátek jsme neprospali, soupeře jsme zatlačili a dali uklidňující gól. Tak skončila i první třetina 1:0. Hra se přelévala hore dole, sem tam byla nějaká ta trma vrma, naštěstí jsme 2. gól dali opět my 2:0. Soupeř vzápětí snížil na rozdíl jedné branky 2:1. V tu chvíli jsme byli v menším útlumu a hrozilo, že soupeř srovná. Začali jsme ale hrát s větším nasazením, koncentrovaněji a po tlaku jsem zvýšili na 3:1. Tak skončila i druhá třetina. Do poslední třetiny jsme šli s nadějným skóre a předváděli jsme celkem slušnou hru. Až na pár vyjímek jsme nechybovali. Zdálo se, že další naše góly, které visely ve vzduchu, definitivně zmaří soupeřovu snahu o korigování výsledku. Bohužel místo "zaříznutí" soupeře přišla chyba ve středním pásmu a snížení na 3:2. V tu chvíli se soupeř, který už byl pomalu odepisovaný, zvedl a ke konci poslední třetiny nás zle zmáčkl. Navíc měl výhodu přesilovky, kterou skoro celou odehrál v našem pásmu. Nicméně závěr jsme zvládli takticky, míč jsme drželi v rozích, v podstatě na svých holích a soupeři jsme tak nedali možnost srovnat.
S velkým vypětím jsme tedy dobře rozehraný zápas dovedli do vítězného konce. Tak "trochu" vlastní vinou jsme si zkomplikovali závěr, kdy místo "doražení" soupeře a následné "exhibice" jsme museli bojovat o tři body až do úplného konce. Díky naším střelcům a Standovi, který nás v rozhodujících chvílích podržel, se to nakonec povedlo.
Na závěr tedy musím poděkovat všem zúčastněným za zisk tří bodů, které jsou pro nás důležité. Jak moc, to se brzy ukáže.
Kejklu zdar.

Datum: 07.02.2011 | Vložil: Jirka