Vulkano D.Dobětice

Neděle-20.2.2011

10:45 Krupka

:

1   :   3

( 0:1 , 1:1 , 0:1 )

0:1 Zídek (Rudolf) , 1:1 Slabý (Koev P. , Szabo) ,

1:2 Zuch (France,Vojtíšek J.) , 1:3 Erben (Zídek)

 

 

Tak pánové,máme tu konec sezony a boje o umístění vrcholí.Ten kdo neumí počítat,tak za toho to rád vypočítám.Při prohře s Doběticemi,budeme muset posléze vyhrát proti Literpoolu a to nebude jednoduché.Jinak nás čeká 6.místo,reálné je i 7.místo a boj o pozici do play off ve druhé skupině.Což při průběhu sezony není co jsme si představovali.Proti Doběticím očekávám nadživotní výkon!!! Kdo se na to necítíte,ani se nehlaste.Kdo se nahlásí a neodvede nadstandardní výkon,tak se mu může stát,že bude sedět po první třetině v bufiku.Z koho nepoteče místo potu krev - sedí.Kdo nebude brečet únavou - sedí.Kdo přijede jen na výlet,ten... půjde hned do prdele!!!

 

Zdar hoši.Je vidět,že když Vás někdo pořádně pojebe,tak to pak jde.Ale teď k zápasu.Celkem slušný výkon.Tým makal jako jeden muž a tak to má být.Soupeř byl nebezpečný hlavně z brejků a přesto,že jsme o o tom věděli,tak i tak nám několikrát utekli.Jednou dokonce šli dva samotní hráči Dobětic na Našeho Standu samotní,ale Standa byl fantastický a kryl.Podržel tak tým,neboť mizérie v podobě neproměňování šancí pokračuje.Ve třetí třetině,kdy se hrálo skoro jen na jednu branku a to Vulkana,padl jen jediný gól z mnoha šancí které jsme měli a to je málo!!!Proto Standa mužem zápasu a my ostatní musíme zlepšit koncovku!!!

Standa pak odjel k zápasu za ,,A,,tým do Chomutova,kde vychital nulu a podpořil tím výhru 5:0!!!

 

k zápasu s Doběticemi

Datum: 21.02.2011 | Vložil: Standa

Díky, Jardo, chvála pochopitelně potěší, ovšem ze svršků jsem po zápase ždímal pot a ne krev (naštěstí), takže to asi ještě nebylo tak docela ono ... (?).
Jsem samozřejmě rád, že se vyhrálo a že jsem k tomu taky trochu přispěl, jenže i když nám ten výsledek zajistil horní polovinu tabulky, neměli bychom se jím moc opájet, protože byl opravdu hodně šťastný.
Všechna ta přečíslení jsem ani nestíhal počítat, zaznamenal jsem ale dost spolehlivě, že vesměs přicházela po našich chybách na útočné polovině hřiště, a to, že nás ty ztráty tentokrát nestály body, byla neskutečná klika, jaká se už těžko bude opakovat.
Na druhou stranu nemůžu nechat bez povšimnutí výrazně zlepšený herní projev a součinnost, ale rád bych zdůraznil něco, s čím podle mého úzce souvisí i naše ne zrovna valná produktivita z poslední doby, a sice, že zvlášť proti rychlostně lépe vybavenému soupeři si musíme dokázat kvalitně přihrát nebo zpracovat přihrávku daleko dřív, než stihne napadnout hráče s míčkem.
Asi by nebylo od věci zaměřit se na to i při rozcvičování před zápasem, např. polovina bago, polovina střelba, pak vystřídat (?) - to prosím berte jako nesmělý námět pro trenéry