Koliba ,,B,, :  Vosy

5 : 6

(2:0,1:2,2:4)

Konečný stav série 0:2

Branky: 3:40 Erben (Zídek,Straka), 7:46 Poláček (Straka, Formánek), 18:48 Erben (Straka,Zídek), 25:33 Zídek (Weiss), 26:19 Zídek (Weiss,Erben) - 17:12 Bartek (Rychecký), 21:32 Bartek (Smetaník), 26:33 Vrkoslav, 28:04 Smetaník (Bartek), 30:02 Bartek (Smetaník), 30:17 Vrkoslav (Starosta)

Střely na branku: 19 : 29
Zásahy brankářů:23 : 14
Úspěšnost brankářů: Kriegler D. 79,31 % - Kudláček  73,68 %
Přesilové hry: 4 : 2, využití 0:0 , v oslabení 2:0
Hráči utkání:Bartek, Smetaník (oba Vosy), Zídek (Koliba)

1.F  3.7.2016
10:30 hod.
Rozhodčí:
 Vosy : Koliba

6 : 0

(4:0,2:0,-:-)

Utkání bylo předčasně ukončeno, pro zranění brankáře hostů. Protože bylo odehráno více jak polovina utkání, zůstává odehraný výsledek.
Stav série 1:0

První finálové utkání už na začátku bylo poznamenáno slabší účastí hostujícího týmu, který neměl ani dvě plné formace. Čehož domácí zcela využili a hned od první minuty soupeře zatlačili. Brankář Koliby, Stanislav Kriegler, nevěděl chvílemi kam skočit, zato brankář Vos, Petr Kudláček, nebýt teplého počasí, by dozajista v bráně prochladl. Zatím co musel čelit jen 4 střelám, to hostující brankář hned 19. I proto byl stav po první třetině, po třech trefách Jana Vondráčka a jedné Martina Bartka 4:0. Jenže toto odstřelování přivodilo hostujícímu brankáři zranění. A v druhé třetině už to dál nešlo. Stačili se trefit ještě jednou Martin Bartek a Martin Svatuška. Pak bylo utkání pro zranění brankáře Koliby předčasně ukončeno. Vzhledem k tomu, že byla odehrána více jak polovina zápasu, platilo dosažené skóre 6:0. Vosy se tak ujaly vedení ve finálové sérii 1:0 na zápasy a už příští sobotu mohou rozhodnout o celkovém vítězství.

Branky: 3:03 Vondráček (Bartek), 4:18 Vondráček, 6:26 Bartek, 8:30 Vondráček (Bartek), 13:32 Bartek (Vondráček), 17:39 Svatuška (Bartek)

Střely na branku: 25 : 10
Zásahy brankářů:10 : 19
Úspěšnost brankářů: Kudláček  100,00 % - Kriegler S. 76,00 %
Přesilové hry: 0 : 1, využití 0:0 , v oslabení 1:0
Hráči utkání: Bartek, Vondráček, Svatuška

---------------------------------------------------------------------------------------------

Konečný stav série 1:2

Do rozhodujícího semifinálového utkání, mezi Warriors a Kolibou ,,B,, vstoupili lépe hosté. Měli více pohybu a během první třetiny se trefili hned třikrát. A to Martin Zídek, Jaroslav Formánek a Lukáš Erben. Hosté ale v druhé třetině zcela vypadli z rytmu. Domácích bylo hned všude plno a po brankách Ondřeje Kozáka, Petra Kimmela a opět Ondřeje Kozáka ,  vyrovnali na 3:3. Jenže chvilková nepozornost Warriors v závěru třetiny a Koliba hned trestala a slepenými góly Martina Zídka a Davida Havrdy, odskočila na dvoubrankové vedení 3:5. V třetí třetině byly noty rozdány jasně. Domácí musí alespoň vyrovnat, hosté nadějné vedení udržet. První úkol, snížit, se Warriors podařilo celkem záhy, trefil se Jan Kimmel, ale vyrovnávající gól né a né přijít. Proto přišla v závěru hra bez brankáře. Ta ovšem nevyšla a do prázdné branky nasměroval nejen míček, ale i postup Koliby ,,B,,  do finále proti Vosám Jaroslav Formánek.

Branky: 12:44 Kozák (Horáček), 13:50 Kimmel P., 22:22 Kozák (Kimmel J.), 27:58 Kimmel J. - 2:49 Zídek (Rudolf), 3:08 Formánek (Havrda, Vojtíšek J.), 8:35 Erben (Weiss), 22:48 Zídek (Vojtíšek Mať.), 23:05 Havrda (Weiss, Formánek), 35:25 Formánek (Zídek)

Střely na branku: 33 : 25
Zásahy brankářů: 20 : 29
Úspěšnost brankářů: Kupf  80,00 % - Kriegler S. 87,88 %
Přesilové hry: 3 : 4, využití 1:0
Hráči utkání: Zídek, Formánek (oba Kol., Kozák (Warr.)

Stav série 1:1

I druhé utkání dne a rovněž i série mezi Kolibou ,,B,, a Warriors začalo v dobrém tempu. Obě mužstva měla několik šancí, ale jako první se prosadila Koliba. Jmenovitě Josef Poláček. Následně potrestal vyloučení Martin Zídek a aby toho nebylo málo, přidal branku Lukáš Erben a Warriors po sedmi minutách prohrávali 3:0. Tak i první třetina skončila. V druhé třetině se střelci neprosadili. Přesto snahu a urputnost nelze mužstvům upřít. Do třetí třetiny šli domácí s odholáním udržet nadějné vedení 3:0. Hosté zase s odhodláním zápas otočit. V páté minutě třetí třetiny byl vyloučen hostující hráč  a Kolibě se naskytla příležitost utkání nadobro rozhodnou. Jenže přišla hrubá chyba a uhasit se jí podařilo jen za cenu trestného střílení. Hráč Warriors, Ondřej Kozák ho ale neproměnil. Dlouho ale nesmutnil. Ještě v tomtéž oslabení přeci jen skóroval Patrik Maďar a bylo 3:1. Warriors ožili a Koliba se už jen bránila a spoléhala na nějaký ten rychlý break. Závěr začínal být čím dál tím více nervóznější z obou stran. A když se podařilo Zdeňku Karpíškovi snížit už jen na 2:3 , tak na drama bylo zaděláno. Warriors tlačili a měli více ze hry, ale byli přibržděni útočným faulem, za seknutí do brankáře. Přesto to Warriors zkusili bez brankáře. Koliba však odolala, stav 3:2 udržela a srovnala sérii na 1:1.

Branky:4:37 Poláček (Veselý,Weiss), 5:03 Zídek (Erben), 6:46 Erben (Hruška) - 28:54 Maďar (Eitler), 31:58 Karpíšek Z. (Maďar)
Střely na branku: 42 : 38
Zásahy brankářů: 36 : 39
Úspěšnost brankářů: Kriegler S. 94,74 % - Stejskal 92,86 %
Přesilové hry: 3 : 4 , využití 1:0
V oslabeni 0:1
Hráči utkání: Erben, Poláček (oba Kol.), Maďar (War.)
-----------------------------------------------------------

Ano: Standa, Jarin, Lukmen, Zíďa, Havrďák, Jirka, Pája, Matěj, Honza V., Poláček,

(2:0,1:3,3:0)

Branky: 8:45 Kozák, 9:18 Maďar (Karpíšek), 24:44 Maďar (Eitler), 34:49 Kimmel P., 35:03 Kysela (Kozák), 35:38 Kozák (Karpíšek) - 15:21 Erben (Zídek), 16:40 Weiss, 17:07 Zídek (Baytalon)

Střely na branku: 35 : 36
Zásahy brankářů: 33 : 30
Úspěšnost brankářů: Stejskal 91,67 % - Kriegler D. 85,71 %
Přesilové hry: 2 : 1 , využití 1:0
Hráči utkání: Kozák, Maďar (oba War.), Zídek (Kol)

-------------

Ano: David K., Zíďa, Máca, Mates, Stráča, Honza, Bayty, Lukmen, Jirka, Pája, Havrďák

Ne: Standa, Kochy, Jarin

Podrobné statistiky na : onhll.webnode.cz/