Zápas Warriors : Koliba ,,B,, přeložen !!!!!

Rozhodčí:
  Warriors : Koliba ,,B,,

4:8

(2:1,2:5,0:2)

Druhým zápasem na programu dne byla dohrávka čtvrtého kola mezi Warriors a Kolibou ,,B,,. Zápas začal velmi svižně. Už po třech minutách se prosadil z týmu Koliby Jan Veselý. Radost hostů ale vydržela jen 46 vteřin, kdy skóroval Kozák a do konce třetiny to byl právě on, kdo skóre otočil na 2:1. Vstup do druhé třetiny vyšel lépe Kolibě. Ta třemi góly během čtyř minut pohnula ukazatelem skóre ve svůj prospěch. Obrany jako by si vzaly v druhé třetině dovolenou. Neboť padly ještě čtyři branky. Za domácí se trefil dvakrát Maďar a za hosty taktéž dvakrát Veselý. Ten dokonce dovršil hetrik a byl vyhodnocen hráčem zápasu. Do poslední třetiny vstoupili hráči Warriors s odhodláním zápas zdramatizovat, ale opět špatný vstup do třetiny a obdržená branka z hole Formánka plány zkomplikovala. Hosté už všechny ataky domácích odvrátili a ve velmi pohledném utkání, osm vteřin před konce dokonal dílo na 4:8 za hosty Erben.

Branky: 3:51 Kozák (Kimmel J.,Jelínek), 7:29 Kozák (Eitler,Kimmel J.), 18:56 Maďar (Štěpán,Zuch), 21:47 Maďar (Štěpán) - 3:05 Veselý (Formánek,Straka), 12:51 Erben (Havrda), 13:42 Straka (Formánek,Vojtíšek Mat.), 16:12 Havrda (Erben, Vojtíšek J.), 20:30 Veselý (Formánek,Straka), 22:35 Veselý (Formánek,Hruška), 24:47 Formánek (Straka,Veselý), 35:52 Erben (Havrda,Weiss)
Střely na branku:         45 : 44
Zásahy brankářů:        36 : 41
Úspěšnost brankářů:   Kupf 81,82 %  -  Kriegler  91,11 %
Přesilové hry: 1:1 bez využití
Hráči utkání: Veselý, Formánek, Straka (všichni Kol.)