Rebels : Koliba
 :

4:3

(0:0,1:2,3:1)

Utkání začalo opatrně. Nikdo nechtěl udělat chybu a od toho se vše odvíjelo. První třetina skončila 0:0. To ale neznamená, že utkání bylo nudné. Ba naopak. Ale obrany se činily. Až v druhé třetině začaly padat branky. Po brankách Rudolfa a Erbena se Koliba dostala do vedení. Už se zdálo, že náskok udrží do konce třetiny, ale v poslední minutě druhé třetiny snížil Kubišta na 1:2. Po 30 vteřinách třetí části srovnal svou druhou brankou v zápase Kubišta. V tu chvíli se Kolibě hra příliš nedařila a z toho pramenil třetí gól v její síti. Po asistencích u prvních dvou branek se prosadil Vrabec. Od té doby se hra opět vyrovnala a Koliba se dočkala vyrovnání. Už se zdálo, že utkání budou muset rozhodnout nájezdy, ale minutu a osm vteřin před konce náhodnou, ale přesto přesnou střelou strhl vedení na stranu Rebels Vrabec a připsal si 4 kanadské body v zápase a stal se po právu hráčem utkání.
Gól Luboše Vrabce (č. 9) na 4:3 minutu a osm vteřin před koncem.

Ano: Jarin, Standa, Havrďák, Pája,Zíďa, Mates, Straca,Jirka,(Lukmen),