:

5:4 sn

(0:1,2:0,2:3-1:0)

Rozhodují nájezd Glombík (Vosy: Koliba,,B,, 5:4sn)
Prvním sobotním duelem mezi týmem Vosy Liberec a  HBC ST Koliba ÚL "B" startovalo 6. kolo ONHL. Tento zápas sliboval napínavou hru, jelikož oba dva týmy jsou v Liberci nejzkušenější a dobře se znají. Taky pozice 2. a 3. místa týmů v tabulce dávala tušit, že to bude boj o každý hokejbalový míček. Zápas začal svižně a díky větší střelecké potenci se skóre po první třetině upravilo na 1:0 pro Kolibu. Autorem branky byl Martin Zídek. Do druhé třetiny vlétla znovu lépe Koliba a jen díky bezchybnému výkonu brankáře Vos Petra Kudláčka se skóre nepřepisovalo v její další prospěch.  Ba naopak, v polovině zápasu a na konci druhé třetiny dvakrát bodly Vosy. Autorem branek byli Martin Smetaník a Jozef Glombík, kterým tento zápas ve společné útočné dvojci vyšel parádně. Za zmínku stojí počet střel na branku během této třetiny, a to 17:18. Do třetí třetiny opět vlétla rázněji Koliba s chutí se o body opravdu porvat, a tak z dalších střeleckých pokusů těžila úspěch, ovšem Vosy na jejich branky dokázaly vždy odpovědět. Proto na konci třetí třetiny ukazovalo skóre stav 4:4. Nutno dodat, že tento zápas byl přehlídkou brankářských zákroků, které ocenili všichni, co zápas sledovali. Na střelecké pokusy to totiž bylo v tu chvíli úctyhodných  51:44 pro Kolibu a šlo se na rozhodnutí v samostatných nájezdech. S pěti pokusy Koliby si ovšem brankář Vos Kudláček poradil a proměněným nájezdem v páté sérii si Jozef Glombík připsal hattrick a strhl alespoň 2 body na stranu Vos za výhru v samostatných nájezdech.

Ano: Standa, Lukmen, Jirka, Havrďak,Zíďa, Smarty,Pája,Kochy
Ne: Jarin,