Rozhodčí: Janků
  Koliba : Warriors

3 : 4

(2:2,0:1,1:1)

V prvním nedělním zápase se představila Koliba ,,B,, a Warriors. Byl to přímí boj o druhou příčku po základní části. Koliba nastoupila se sedmi obránci a jen jedním čistokrevným útočníkem na soupisce. Proto se muselo přeškolit několik obránců na útočníky a na zakončení to bylo v celém zápase znát. Přesto všechno se už po 42 vteřinách dostali do vedení, když se trefil Havrda. Koliba se nikam netlačila a nechala Warriors hrát, čekajíc na jeho chyby. Více prostoru před brankou Koliby využil Jelínek a srovnal na 1:1. Do konce třetiny se ještě prosadil za domácí Straka a za minutu na to vyrovnal Kimmel. V druhé třetině se chyby hostu domácí přeci jen dočkali, když se nechal vyloučit na 3 minuty za zranění protihráče vysokou holí Patrik Maďar. Jenže místo toho aby dlouhou početní hru využili, tak ji promarnili. A právě Patrik Maďar, který se vrátil z trestné lavice, se zapojil do akce, kterou zakončil gólem. Tyto po sobě jdoucí momenty, byly pro celkový vývoj utkání rozhodující. V třetí třetině Warriors přidali i čtvrtou branku a byl to Jelínek, který zaznamenal svou druhou branku v zápase a byl vyhlášen hráčem utkání. Rovněž svou druhou branku v zápase v závěru zaznamenal za domácí Havrda, když mu nahrával Erben, který se podílel přihrávkami na všech třech gólech Koliby a vyhoupl se na druhé místo v kanadském bodování ligy, hned za vedoucího Ondřeje Kozáka, který se dnes v dresu Warriors bodově neprosadil.

Branky: 0:42 Havrda (Vojtíšek Mat.,Erben), 8:59 Straka (Erben), 33:40 Havrda (Erben) - 4:25 Jelínek (Plyha,Mlčoch), 9:44 Kimmel P. (Kimmel J.), 19:59 Maďar (Eitler), 32:50 Jelínek (Eitler,Maďar)

Střely na branku:       23 : 39
Zásahy brankářů:      35 : 20
Úspěšnost brankářů:  Kriegler D. 89,74 %  -    Kupf 86,96 %
Přesilové hry: 3:2,  bez využití
Hráči utkání: Jelínek, Maďar (oba Warr.), Erben (Kol)