3:2

(0:0,0:2,3:0)

Ano:  Standa, Jarin, Pája, Lukmen, Jirka, Mates, Stráča, Formi, Honza V. Dejv H.,
Ne: Zíďa,Maca,Kochy,Maša,
Po krátké pauze hrála koliba hned druhé utkání během jednoho dne. Tentokrát je čekal tým Wild Beast, který se krčí u dna tabulky. Utkání začalo opatrně. Koliba vědoma si toho, že už má jedno odehraného utkání v nohách, se nikam nehnala. První třetina tak skončila 0:0. Hosté ucítili šanci a začali hrát velmi důrazně. Mnohdy až za hranicí pravidel. Rozhodčí tuto skutečnost podcenil a domácí také přitvrdili a vrátka na trestné lavici byla v pernamenci. Přes to všechno se urodil jeden pěkný moment, když se do samostatného úniku protlačil Böhm, udělal kličku i brankáři Krieglerovi a zasunul do prázdné branky. Wild Beast šli do vedení. A  za necelou minutu už to bylo 0:2 ,když se trefil Janda. Do třetí třetiny šla Koliba s odhodláním s výsledkem něco udělat a dlouho se jí to nedařilo. Překážkou byl brankář Kavjázo, který chytal velmi dobře. Prostřelit se ho podařilo až šest minut před koncem, kdy se to povedlo  Strakovi. Zle bylo v čase 31:36. kdy si vybrala slabší chvilku obrana a doslova namazala před branku samostatně stojícímu Janu Veselému a ten nezaváhal a srovnal na  2:2. Hosté otřeseni ze ztráty dvougólového vedení, vyrobili další hrubku před vlastní brankou a opět Jan Veselý svou druho brankou v zápase utkání otočil. Zkušení hráči Koliby, ač již značně unaveni, si závěr utkání pohlídali a i přes nervóznější a ostřejší závěr, v utkání plném emocí, zvítězili 3:2.

Branky: 30:04 Straka (Erben,Formánek), 31:36 Veselý, 32:09 Veselý - 22:27 Böhm, 23:17 Janda

Karolína Šubrtová zachraňuje zcela jistý gól. Zápas dohrála se zraněným malíčkem na ruce. Jistě si zaslouží náš obdiv.

Střely na branku:           50 : 42
Zásahy brankářů:          40 : 47
Úspěšnost brankářů:  Kriegler 95,24 %  -  Kávjazo 94 %
Přesilové hry: 3:5 využití 1:1
Hráči utkání: Veselý, Kriegler (oba Kol.), Kavjázo (WB)