Pivní Veteráni

Boj o třetí místo zvládl lépe

tým Koliby,,B,,

V tomto nelehkém utkání jsme potřebovali vyhrát a to se také podařilo. Zápas zlomily dva góly v 39 minutě na 3 a 4:1 , ale po pořádku. V první třetina začala senzačně. Hned v čase 2:23 se prosadil Adamec 0:1. Do konce třetiny přidal branku Schwarzjirg 0:2. Jenže hned v první minutě druhé třetiny, když naši hráči byli myslí ještě na střídačce,  tým Piváku snížil na rozdíl jediné branky, Dvořák 1:2. Trochu nervozity nastalo, když se né a né trefit. Proto také skončila třetina rozdílem skóre jediné branky. Jak již jsem uvedl, zlom nastal v 39 minutě kdy se opět trefil Adamec 1:3, který si drží střeleckou formu z minulého utkání a opět se dostal mezi hráče zápasu a  Jirkovký (ml.) 1:4. Když už se zdálo, že se zápas dohraje bez změny skóre, hlavně na naší straně, protože se naskytla na poslední dvě minuty přesilová hra, nebylo tomu tak. Nejdříve 52 vteřin před koncem ve vlastním oslabení snížil na 2:4 Angr, aby záhy využil 25 vteřin před koncem utkání přesilovou hru Zídek a stanovil výsledek na 2:5. Za zmíňku stojí i účast Rudolfa, který si přeci jen chtěl zkusit ještě zahrát a hned přispěl jednou přihrávkou .

Hráč zápasu: Adamec, Zídek, Schwarzjirg (všichni Kol)

0:1 (02:23) Adamec Jan (Zídek Martin)

0:2 (12:42) Schwarzjirg Ludvík (Zezulák Jiří)

1:2 (15:43) Dvořák Petr (Čamra David,  Červinka Radek)

1:3 (38:14) Adamec Jan (Schwarzjirg Ludvík,  Zídek Martin)

1:4 (38:57) Jirkovský Václav (Vojtíšek Martin)

2:4 (44:08) Angr Michal

2:5 (44:35) Zídek Martin (Rudolf Antonín,  Adamec Jan)