HBC 74

Branka už po 11 vteřinách !!!

Dnes jsme se dostavili v hojném počtu a v první třetině to bylo vidět. Je to neuvěřitelné, ale opět jako v prvním utkání se nám podařilo vstřelit branku ve stejný čas, už po 11 vteřinách. A kdo jiný než Zídek. Bohužel branka byla připsána chybně Lukášovi Erbenovi (1:0), ale na chybné zapisování už jsme si zvykli. ( Že Wudy :-))  Za další minutku už to bylo 2:0. Prosadil se Jiří Vitko. Škoda jen, že se nepodařilo proměnit některou z mnoha dalších jasných šancí, které jsme ještě měli. Soupeř evidentně nestíhal. To nás do druhé třetiny trochu ukolébalo a HBC 74 využilo šance a snížilo na 2:1. Hra začala být kostrbatá. Uklidnění přišlo opět po slepených brankách na 3:1 a 4:1 , které dělilo opět jen něco malinko přes minutu. Nic na tom nezměnilo ve třetí třetině snížení na 4:2 po hrubce v obraně, protože přišla rychlá odpověď na 5:2 a skóre uzavřel France na 6:2. Opravdu škoda jen těch neproměněných šancí. Skóre mohlo být mnohem vyšší. Ale nutno podotknout, že tomu zabránil slušný výkon brankáře HBC 74 Tomáše Valáška.

Hráč utkání: Vitko, Zídek, Erben

1:0 (0:11)  Erben Lukáš         (Zídek Martin,  Vojtíšek Jaroslav)

2:0 (1:25)  Vitko Jiří                 (Schwarzjirg Ludvík)

2:1 (21:10) Ladra Štěpán            (Hon Tomáš)

3:1 (24:12) Zídek Martin            (Erben Lukáš)

4:1 (25:33) Jirkovský Václav ml. (Zezulák Jiří)

4:2 (32:04) Kůstka Miroslav        (Hon Tomáš)

5:2 (35:43) Vitko Jiří                 (Schwarzjirg Ludvík,  Formánek Jaroslav)