Sharks Neštěmice

,,B,, tým prolomil sérii proher a připsal si tři body

K dnešnímu zápasu jsme nastupovali s vědomím tří proher a poučeni krotit své emoce. K tomu bodovat a uklidnit vášně se naskytl příznivý soupeř., Sharks Neštěmice. Jenže ten se na letošní sezónu lépe připravil. V první třetině se nám hra moc nedařila a soupeř cítil šanci. To samozřejmě přinášelo i emoce na domácí střídačce, kterých jsme se chtěli vyhnout. Tentokrát se to ale obešlo bez větších následků. Druhá třetina začala lépe. Hned ze začátku unikl Ondřej Kus a skóre se měnilo poprvé (1:0). Další góly na sebe nenechali dlouho čekat. Během dalších čtyř minut přidal dvě branky Jan Adamec, ale rozhodčí chybně označili za autora branky Kuse (2:0) a tak připravili Jana (3:0) o hetrik, protože ten přidal v třetí třetině ještě jednu branku (4:0). V třetí třetině jsme si už výsledek pohlídali a branku přidal ještě Vojtíšek Jaroslav (5:0) a Koev Patrik (6:0). Dobrá je i udržená nula našeho brankáře Martina Chabra, který tak oslavil svůj svátek skvělým výkonem, protože minimálně do poloviny zápasu se měl co otáčet.

Hráč utkání: Kus, Adamec, Chabr

1:0 (16:36) Kus

2:0 (18:58) Kus

3:0 (19:15) Adamec        (Kus,Vojtíšek J.)

4:0 (33:02) Adamec        (Kus,Vojtíšek Mar.)

5:0 (33:24) Vojtíšek J. (Adamec)

6:0 (40:54) Koev            (Kus,Jirkovský ml.)

Když se vyhraje, třeba si i poskočím !!!