Foreads

,,B,, tým otočil zápas na poslední chvíly a po zásluze vyhrál!!!

Dnešní zápas si byl s pátečním hodně podobný. Tým Foreads se dopředu příliš nehrnul. Spíše zkoušel kolmé přihrávky za obranu. My jsme si vytvořili několik pěkných přiležitostí, ale ani jedna neskončila gólem. První třetina tak skončila 0:0. Druhá pokračovala ve stejném duchu. Branky přeci jen přišli. Jako první se trefil Patrik Koev a šli jsme do vedení 1:0. Jenže, než se klucí vzpamatovali z rozkoše vstřelené branky, už míček lovili ze své. Slavíček 1:1. Ještě hůře bylo, když Foreads,hráč Primus, využil přesilovou hru. Do konce druhé třetiny se vyrovnat nepodařilo a stav byl tedy 1:2. Třetí byla už zcela v naší režii. Vypadalo to, jako bušení na nebeskou bránu, která se né a né otevřít. Soupeř se zatáhl ve čtyřech hráčích na obranou modrou a snažil se výsledek udržet. Nám se nedařili ani přesilové hry a čas utíkal velmi rychle. Na konec nám Pán Bůh přeci jen dopřál a  naší převahu ocenil nejen vyrovávací brankou Ondřeje Kuse, ale i brankou Martina Zídka. Otočit tak zápas na 3:2 a nechat nás zaslouženě vyhrát.

Hráči zápasu: Zídek

Fotogalerie:   jardozo.rajce.idnes.cz/Foreads_30.9.12/