Pivní Veteráni

Ztracené vedení 3:1 přineslo výhru až na nájezdy !!!

Ve vyrovnané první třetině se ujali vedení hosté, ale odpověď byla rychlá. První třetina tak skončila 1:1. V druhé jsme si udělali slibný náskok. Stav se měnil jen na straně Piváků a po druhé třetině byl 3:1. I to ale nestačilo. Soupeř rychle po úvodu třetí třetiny snížil na rozdíl jedné branky a šest minut před koncem srovnal na 3:3. Vyhrát se mohlo. Bylo několik dobrých šancí, ale jejich proměňování vázlo. Bod k dobru jsme nakonec získali na svou stranu při samostatném střílení.

Sobota 15.9.12

9:00hod. Krupka

Koliba,,B,, : Pivní Veteráni

4:3ss

(1:1,2:0,0:2-1:0)

0:1 (12:56) Kubík (Sklenář)                                  3:2 (30:45) Beneš

1:1 ( 14:21) Koev (Jirkovský st., Formánek)          3:3 (39:00) Folbr (Koza)

2:1 (17:05) Zezulák (Erben, Kerl)                         4:3 Kerl -rozhodující sam. střílení

3:1 (21:26) Kerl