10:45  Krupka

HSÚ ORLÍK : HSÚ KOLIBA B

4:2

I málo hráčů dokáže odehrát hezký zápas pro diváky.

Asi tak bych nazvala poslední sobotní zápas s Orlíkem. Sice se nepřičetly 3 body do tabulky, ale hráli jsme parádně. Možná v 8 lidech hrajeme lépe, než když máme plné 2 lajny. Byli jsme mnohem aktivnější, rychlejší, bojovnější i obrana makala na 100%, ale malým střídáním, ač nebylo za koho, se síly pomalu ztrácely.  Podceněním času v 1. třetině (14:31) jsme dostali první gól.  Do druhé třetiny jsme nastoupili se stejnou bojovností jako do první, ovšem v 7 minutě jsem dostali druhého góla. Pak přišlo naše první vyloučení a díky nevrácenému Víťase do obrany, který čekal na modré na vybojovaný míček a následnou přihrávku od Formiho, jsme dali prvního góla. V poslední minutě 2. třetiny vstřelili hráči Orlíku další branku. Do třetí třetiny jsem nastoupili s hratelným skórem 3:1. Po vybojované buly a následnou střelou dal Víťas 2. gól. Nic jsmě nechtěli podceňovat, ale přišel smolný faul Čejdise, kde se objevila i krev a s ní i 2+2minuty trestu. Soupeři využili situaci a následnou vstřelenou brankou rozhodli o skóre zápasu.

Všichni jsme si sáhli na dno, a vybojovali jsme přijatelné skóre, nebýt Máci, tak hrajeme v 7, a nebýt pomoci od kluků z áčka, tak máme jednu lajnu. Hoši, ruku na srdce, pokud to někoho nabaví, stačí říct, může si vzít registračku na památku, vystavit si jí v obývaků ve vytrínce a dál se Kolibou nezabývat. A pokud slíbíte, že přijdete, tak snad nejste takový loupáci, že se ani neomluvíte, když dorazit nemůžete. Takový hráči jsou pro Kolibu i jakýkoliv jiný tým nepotřební. Tak nějak tuhle sezónu dohrajeme a od příští se nebudeme ani přihlašovat a spojíme se s áčkem, jich je také málo. S tímhle lhostejným přístupem nám stejně nic jiného nezbyde.

14:31   1:0 Jenž Milan , Tomeš František

21:55  2:0 Jedlička Aleš, Tampír Lukáš, Siummer Martin

24:19  2:1  Vitko Jiří

29:33  3:1  Tampír Lukáš, Dodok Lukáš

33:33  3:2  Vitko Jiří

42:52  4:2 Falis Jiří, Jenž Milan, Jedlička Aleš