Krupka

HSÚ Koliba B  : HBC Bohemia

3 : 1

(0:0,1:0,2:1)

Oběma družstvům se příliš nedaří, proto chtěla dnes uspět. Utkání začalo opatrně. Přesto jsme si v první třetině vypracovali několik slibných příležitostí, které ovšem zůstaly nevyužity. Soupeř vyprodukoval jen několik střel z dálky. Do tlaku se prakticky nedostával. V druhé třetině jsme trošičku přidali. Né zas až moc, ale na vedoucí branku z hole Jaroslava Formánka to stačilo. Proskočil při samostatném průniku v úrovni kruhů mezi dva obránce soupeře a ač faulován, v letu přeci jen, ještě než přistál na ploše betonové, podařilo se mu balónek usměrnit do pravého růžku branky. Jen stěží by jste tam sirku strčili. 1:0 !!! Zbytek šancí v druhé třetině přišlo v niveč. Do třetí třetiny zas trochu  přidal soupeř. Trochu mu v tom pomáhali rozhodčí, svými divnými výroky. Ale to už je kolorit. Není divu, že z jedné přesilové hry Bohemia vyrovnala stav na 1:1. Když už se hra konečně srovnala, alespoň co se lidí na ploše týče, proniklo duo Jaroslav a Jaroslav dva na jednoho. Jaroslav vzal střelu na sebe a bylo 2:1. Ptáte se který to byl? Přece Formánek. A ptáte se, proč jako, přece? To proto, že v následné přesilové hře v závěru utkání přidal po dorážce svou třetí trefu a zkompletoval hetrik !!! BRAVO. Tak to je konec a zase příště páček shledáček.

1:0 - 26:25  Formánek Jaroslav (C) (France Pavel)

1:1 - 32:49  Radimský Pavel (Hnízdo Jan (C),  Grosse Jan) -PP

2:1 - 39:50  Formánek Jaroslav (C) (Erben Lukáš,  Vojtíšek Martin)

3:1 - 44:40  Formánek Jaroslav (C)  - PP