HSÚ KOLIBA B : Vulcano Depot Dobětice

3:2

(1:1,1:1,1:0)

Krásné 3 body v 7 lidech...

Konečně je to tu, konečně i my si odnášíme ze zápasu 3 body. Nebyl to zápas na koukání pro diváky, ale i tak je to v sedmi lidech úspěch, takže předevšemi klobouk dolů.  Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali 0:1.  Po vyhrané buly Formiho v útočném pásmu se ke střele dostal Jarin a jeho žabkou skončil míček v brance. Díky tomu skončila první třetina za vyrovnaného stavu 1:1. V 6 minutě druhé třetiny jsme dostali hodně smolný gól, ale ani tak jsme nepřestali bojovat. 41 vteřin před koncem druhé třetiny Formi při vlastním oslabení vybojoval míček a po samostatném úniku skóroval mezi nohy soupeřova golmana. A opět se šlo za vyrovnaného stavu ,,do kabin".  Celou třetí třetinu jsme byli lepší a aktivnější a nakonec po schrumáži před brankou soupeře se dostal k míčku Lukmen a konečně protrhl svou střeleckou smůlu a vstřelil tak vítěznou branku na 3:2.

5:26  Hejl Lukáš, Lhotský Lukáš, Štindl Marek  (0:1)

11:43  Vojtíšek Jaroslav, Formánek Jaroslav   (1:1)

20:42 Koev Ivan, Koutský Pavel,  (1:2)

29:19 Formánek Jaroslav  (2:2)

37:11 Erben Lukáš, Douda Miroslav, Formánek Jaroslav (3:2)

Hvězda utkání: Jaroslav Formánek