HSÚ Koliba B : HSÚ Sharks Neštěmice

3:2 ss

(0:0,1:2,1:0-1:0)

První body

V dnešním zápase se střetly dvě mužstva, která se herně dobře znají. Každé však začalo sezónu odlišně. Zatím co nám se herně nedaří a po dvou zápasech jsme byli bez bodu, Sharks byli v dobrém rozpoložení, ze tří zápasů získali 5 bodů. Proto se očekával těžký boj. Přesto jsme byli mírnými favority a v tomto duchu i začalo utkání. Začali jsme dobře a v prvních pěti minutách, jsme si připravili několik příležitostí. Bohužel z nich nic nepadlo a první třetina byla bez branek, tedy 0:0. Druhou třetinu jsme zahajovali přesilovou hrou a během minuty ji proměnili ve vedoucí gól 1:0 Straka Miroslav (Vojtíšek Matěj). Místo čekaného navýšení skóre, přišlo zmatkování a soupeř slepenými góly otočil zápas 1:1 Ašenbrener Jiří (Koliha Jan) , 1:2 Štofčo Lukáš (Eisenhammer Jiří,  Jan Radek (A)). Soupeř dobře bránil a šancí bylo poskromnu. Do konce druhé třetiny branka již nepadla a my ji prohráli 1:2. Ve třetí třetině nechybělo odhodlání stav zvrátit, ale dlouho se nedařilo něco na soupeře vymyslet. Bylo to i díky dvěma vyloučení, kterým jsme museli čelit. Od poloviny třetiny jsme se dostávali více do hry a pomohla nám v tom i přesilovka, kterou jsme opět využili 2:2 Langr Michal (Krušina Jan,  Formánek Jaroslav (C)). Do závěrečného hvizdu se už nic nezměnilo. Přišli na řadu samostatná střílení. V nich se střelcům příliš nevedlo. Až v šesté sérii byl jediným uspěšným střelcem Vojtíšek Jaroslav 3:2 ss. Do tabulky jsme si tedy připsali první dva body. Ale ruku na srdce. Bylo to upracované. Chybí trocha klidu při rozehrávce a lepší muška v koncovce. Sezóna je ale dlouhá, tak snad příště zabodujeme naplno !!!

Rpt: Jarin

1:0       - 15:41  Straka Miroslav (Vojtíšek Matěj)  - PP

1:1     - 20:36 Ašenbrener Jiří (Koliha Jan)

1:2     - 22:11 Štofčo Lukáš (Eisenhammer Jiří,  Jan Radek)

2:2    - 42:15 Langr Michal (Krušina Jan,  Formánek Jaroslav)  - PP

3:2 ss - 45:00  Vojtíšek Jaroslav  - SS