V.D.Dobětice

,,B,,tým opět naděloval a posunul se do čela tabulky

Dnes jsme si dokázali s týmem Dobětic snadno poradit. Ač to tak podle zápisu nevypadá, první třetina 1:1, tak hosté byli pod neustálím tlakem i v první třetině, kdy brankář dělal co mohl a držel Vulkano ve hře. Po přestávce se ale muška střelců o něco zlepšila a o vítězi nebylo pochyb. Soupeře jsme nakonec zasypali 59 střelami a vytěžili devět gólů. Třemi góly se blýskli hned dva hráči, Patrik Koev který přidal i dvě asistence a Jaroslav Vojtíšek. Dobře zahrál i Kus Ondřej, který jako obránce zaznamenam čtyři asistence. Škoda jen, že jsme Matrinovi Chabrovi neudrželi nulu. Dnes to byl jinak opravdu kolektivní výkon, který nás posunul do čela tabulky. I přes menší chyby to byla hra na kterou se dalo koukat. Všem děkuji za účast.

Hráči zápasu: Koev, Vojtíšek J., Kus