5:1  (33:39) Zezulák Jiří (Vitko Jiří,  Jirkovský Václav ml.)

6:2  (36:39) Vojtíšek Martin (C) (Jirkovský Václav ml.)

7:3  (40:47) Jirkovský Václav ml. (Vitko Jiří)

8:3   (41:28) Vitko Jiří (Vojtíšek Martin (C))

9:3   (42:21)  Erben Lukáš (Adamec Jan)

10:3 (43:21)  Zezulák Jiří (Vitko Jiří,  Jirkovský Václav ml.)

11:3 (44:14) Jirkovský Václav st. (Erben Lukáš,  Zídek Martin)

12:3 (44:24) Vitko Jiří (Jirkovský Václav ml.)

Za mrazivého počasí začalo utkání svižně. Již v páté minutě to bylo 2:0. Zdálo se, že to půjde samo, ale jako vždy přišlo několik nevyužitých 100% šancí   a soupeř se chytil. Měl i několik zajímavých příležitostí a jednu z nich využil ke snížení stavu na 3:1, když nahození na bránu změnilo směr o nohu obránce. To už běžela druhá třetina v které se nám příliš nedařilo. Stav 4:1 po druhé třetině i tak naznačoval, kam se utkání ubírá. Samozdřejmě k naší výhře. V třetí třetina se hrála uvolněně a padlo v ní 10 branek. Z toho 8 do sítě Chlumce. Hetrikem se blýskl Vitko Jiří , který ho skompletoval pouhých 36 vteřin před koncem. K tomu přidal i tři asistence. Slušný byl i příděl gólových nahrávek Václava Jirkovského ml. v počtu čtyř. Dobře zabodoval i veterán s ,,C,, na prsou Martin Vojtíšek, který si připsal 1+2 , což u něho, jako obránce, není vidno každý zápas.

Hráči utkání: Vitko, Jirkovský ml., Vojtíšek Mar. (všichni Kol.)

J.V.

Koliba není příliš dobrým hostitelem, alespoň pro Chlumec. V prvním vzájemném utkání totiž soupeře znemožnil čtrnácti góly, nyní jich dostali chlumečtí dvanáct. Celkové skóre ze dvou zápasů je tedy 26:9. Domácí rozhodli o své vysoké výhře v závěrečném dějství, kdy svému soupeři nasázeli osm branek. Když v čase 35:25 snižoval Jaroslav Vocásek na 2:5, zdálo se, že hosté ještě domácí celek potrápí. Jenže Koliba žádné drama nepřipustila a vzápětí se nadechla k velké parádě. Sedmi brankami během osmi minut, které si mezi sebe rozdělilo pět hráčů definitivně zničila hostující tým a stále se drží na dostřel Desperados.