0:2 - 08:15  Adamec Jan (Formánek Jaroslav)

1:3 - 15:39  Vojtíšek Jaroslav (Douda Miroslav)

1:5 - 23:24  Kus Ondřej (Formánek Jaroslav)

1:6 - 38:18  Zezulák Jiří (Langr Michal)   PP

2:6 - 39:38  Mrštík Martin (Mrštík Václav,  Obdržálek Aleš)

2:7 - 41:27  Zídek Martin (Erben Lukáš,  Langr Michal)

3:7 - 41:44  Molzký Martin (Tomeš František,  Mrštík Václav)

K dnešnímu zápasu jsme se dostavili v dobré náladě a s novým hráčem, Michalem Langrem. A stihl toho dnes hodně. Přihrál na dvě branky, poseděl na trestné a navrch vstřelil krásnou branku, bohužel do vlastní sítě. Ta však na naší výhru neměla sebemenší vliv. Vlastní branku si dal i Martin Vojtíšek, kdy při výhozu od branky, trefil nohu soupeře a balónek nešťastně skončil za zády Brankaře Martina Chabra. Ten podal dnes slušný výkon. Hlavně v druhé třetině chytil dvě 1000% šance soupeře a i díky němu jsme třetinu vyhráli 3:0 a určili, kdo vyjde z dnešního zápasu vítězně. V tu chvíli byl stav 5:1 pro nás. V třetí třetině se polevilo. Hlavně v bránění a proto třetina skončila 2:2. Celkové skóre 7:3 bylo celkem pohodové, a jen škoda těch dvou vlastních branek, jinak by bylo na oko i výraznější.

Hráč zápasu: Adamec Jan, Erben Lukáš, Zídek Martin (všichni Kol)

Rpt: Jarin