,,B,, tým připravil Ještěrům první porážku sezóny

Rozhodčí: M.TUČEK - J.JOUDAL

Koliba,,B,, :Ještěři

3:1

(2:1,1:0,0:0)

V dnešním zápase byl favoritem celek ještěrů. Jenže rány na egu našich hráčů z minulého utkání se zacelily a na hře to bylo vidět. Do utkání se vlétlo s nadšením a už ve čtvrté minutě bylo 1:0 -střelec Koev Patrik. Hráčům Ještěrů se sice za pět minut podařilo srovnat na 1:1, konkrétně skóroval hráč Kváš Michal (Kučera Ivan). To bylo od soupeře v tomto zápase vše. Což samozřejmě soupeř ještě netušil, neboť Kriegler Stanislav již pochytal zbylých 35 střel a právem si zasloužil místečko mezi hráči utkání. K němu přibil ještě Koev Patrik, který vstřelil ve dvanácté minutě vítězný gól na 2:1 , na kterou mu přihrál Vitko jiří. Ten v druhé třetině zařídil poslední branku zápasu na 3:1, přihrávka (France Pavel,  Koev Patrik) a přidal se k již jmenovaným hráčům zápasu. V třetí třetině branka nepadla a Ještěři okusili první porážku sezóny a nám tříbodový zisk zajistil 3.místo , z kterého vstoupíme do Play off.

Hráč zápasu: Koev Patrik, Kriegler Stanislav, Vitko Jiří (všichni Kol.)

03:24  1:0 - Koev Patrik

08:40  1:1 - Kváš Michal (Kučera Ivan)

11:22   2:1 - Koev Patrik (Vitko Jiří)

29:19  3:1 - Vitko Jiří (France Pavel,  Koev Patrik)