Krupka-12:30hod.

-

2   :   3

( 0:2 , 1:1 , 1:0 )

0:1 Balín (Navrátil) , 0:2 Navrátil (Latín,Moučka) 0:3 Balín (Kůstka V.,Kůstka M.) , 1:3 Baytalon (Havrda) , 2:3 Erben (Zuch,Zídek)

Z tregédie do tlaku

Máme tu první zápas po zimní přestávce a trochu to zhodnotím.Co to k...a mělo být tu první třetinu.Tragédie,která byla do očí.Všichni snad ještě spali zimním spánkem.A to Všichni bez výjímky.No hnus velebnosti.Byli jsme všude pozdě,žádná souhra.Nejhorší bylo,že nám uteklo skóre.V druhé třetině sice týmový motor naskočil,ale skóre též naskočilo na 0:3.Pak jsme hru začali pomalu ovládat.Za třetí třetinu bych chtěl všem poděkovat.Hrát takřka 15min. na jednu branku jsem už dlouho nezažil.Bohužel soupeř tlak i díky třem tyčkám přežil a vyhrál 2:3.Výhru si ale v žádném případě nezasloužil.Doufám,že jste se z dnešního zápasu poučili a půjdete do příštích zápasů od začátku naplno.  JV

No co napsat hoši kromě první třetiny si myslím,že to byl slušnej výkon jen nás stále trápí koncovka.Snad si to všichni schováváme do play-off???Dokázali jsme soupeře jasně přehrát a nic jsme po první nevydařené třetině nevzdali ba naopak a to je slušnej základ na kterým mužeme stavět.Příště už musíme vyhrát tak přijdte v hojném počtu.        Lukmen

Jedna prohra nás neposere !!!

Pánové klid.Na první zápas po pauze ten výkon zas tak špatnej nebyl.Jen nám trochu chybělo to štěstíčko v koncovce.Přece nás jedna prohra neposere !!!Zapomeňte na to a hurá na dalšího.

Datum: 31.01.2011 | Vložil: Máca