1:0 Mudroňka     (Slavík,France)             6:2 Rudolf (Kriegler,Erben)

2:0 France         (Mudroňka)                   7:2 France

2:1 Ašenbrener (Toběrný,Horníček)       7:3 Horníček

3:1 Erben         (Rudolf)                         7:4 Horníček

4:1 Slavík         (Mudroňka)                   8:4 Mudroňka (Slavík,France)

4:2 Horníček     (Zuch)                           9:4 Mudroňka (Slavík)

5:2 Mudroňka    (France)                       10:4 Erben (Rudolf,France)

Deset, deset, deset !!!

Dnás čekalo utkání s posledním týmem tabulky. Tak se k němu i přistoupilo. Po náročném utkání o den dříve s Desperados se šetřili síly a čekalo se na výhru, že přijde sama. Ač jsme utkání více méně drželi pod kontrolou, soupeř ještě z kraje čerstvý nás zlobil průniky. Proto byl výsledek po první třetině takový, jaký byl. Jen 2:1. 1:0 Mudroňka  (Slavík,France)  a 2:0 France (Mudroňka)  za soupeře 2:1 Ašenbrener  (Toběrný,Horníček). Do druhé třetiny se notně přidalo v útoku. Zasypali jsme gólmana hostů sprškou střel.  Sharks hráli už jen na brejky. Podle toho také vypadalo skóre po druhé třetině 7:3. 3:1 Erben   (Rudolf)  ,4:1 Slavík  (Mudroňka)  , 4:2 Horníček     (Zuch) , 5:2 Mudroňka    (France) , 6:2 Rudolf (Kriegler,Erben) , 7:2 France , 7:3 Horníček. Jiskřičku chtěl ještě vykřesat ve třetí třetině gólem z trestného střílení 7:4  Horníček , ale to už bylo od soupeře vše. Naopak začal hon na desítku v střelených gólech. Brankář soupeře dělal co mohl, ale na konec ji neodvrátil. 8:4 Mudroňka (Slavík,France) , 9:4 Mudroňka (Slavík) ,10:4 Erben (Rudolf,France). Jaké spršce střel čelil vypovídá počet střel na branku.39. Což odpovídalo něco malinko přes minutku na jednu střelu. Bylo to příjemné utkání za krásného počasí. Nejvíce se za  Kolibu zapotil hráč, který v zápase nehrál a to Jiří Vitko. Jeho rekord ,,sedm bodů v zápase“ (1+6) se otřásal v základech. Naháněli ho hnedle dva hráči. France (2+4) a Mudroňka (4+2), ale bohužel nedohnali. Přesto Aleš Mudroňka vytvořil týmový rekord v počtu gólů v jednom zápase pro letošní rok a to v počtu 4. Byl vždy v pravý čas na správném místě. Hráči Sharks  hlídali už jen jeho stín, zatím co on už se radoval z gólu. Byl prostě skvělý. Jen tak dál !!!