0:3 France        ( Kriegler D., Vojtíšek J. )

0:4 Vojtíšek J. ( Zíma, Černý )

0:5 Formánek    ( Vojtíšek J., Zíma )

Hra s čistým kontem

K dnešnímu zápasu jsme přistupovali s vědomím ho nepodcenit. Soupeř se snažil bránit a my se nemohli trefit. Na konec nám pomohl šťastný gól, kdy gólman lehké nahození s jemnou tečí si srazil sám za záda. Autorem teče Formánek 0:1. Od té doby se naše hra zlepšovala. Nebylo to úplně ono, ale i přes to jsme do konce první třetiny potvrdili náskok gólem na 0:2. Trefil se Černý. Druhá třetina začala v naší režii. Netrvalo dlouho a stav se měnil na 0:3. Do prázdné zametl France. Přesto, že jsme měli hru pod kontrolou, nastali malé komplikace. V polovině zápasu Sharks dostal možnost hrát minutu a půl přesilovou hru pět na tři. Nejen že ji nevyužil, ale minutku po jejím skončení prostřeli gólmana domácích Vojtíšek J. a bylo 0:4.

Ve třetí třetině přišlo malé uspokojení. Hra už nebyla tak efektivní. Kombinace se dařila jen v určitých momentech. Střelecky se prosadil už jen v samém závěru z přesilové hry Formánek a upravil stav na konečných 0:5. Přínosem bylo Standovo první čisté konto v sezoně.