4:3 Bodnár (Janů)

4:4 Vojtíšek M. (Zídek)

4:5 Erben (Formánek,Vojtíšek M.)

Vyrovnaná hra přinesla výhru pro Kolibu

Dnes jsme předpokládali, že zápas bude těžký. To se také potvrdilo. Přesto jsme se hned v úvodu dostali do velmi dobrých šancí. Gólem ale skončila, až střela Culiho ve 4 minutě.Nevyužitých šancích jsme litovali, neboť do konce první třetiny přišlo vyrovnání z hole Bartoše.V druhé třetině jsme začali získávat optickou převahu i díky několika přesilovým hrám. Jednu jsme dokonce i využili. Skóroval Kriegler D. Bohužel soupeř dostal příležitost si zahrát také přesilovou hru a tu využili, střílel Ježek. Byla to jedna z mála šancí kterou jsme mu dovolili. Soupeř když měl šanci, tak dal.Tak jako 4 vteřiny před koncem druhé třetiny, kdy po hrubé chybě obrany, se dokonce dostal do vedení brankou Bartoše. Ten se jevil ze soupeřovi strany jako nejvíce nebezpečný.Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním to zlomit. Hra byla ale více méně vyrovnaná. Přesto se nám podařilo vyrovnat na 3:3. Opět skóroval Culek. Musím říci, že nám přišli vypomoci kluci z ,,A,, týmu a hráli dobře. Musím ji touto cestou poděkovat za účast. Ale ani to nestačilo a Desperados šli opět do vedení zásluhou Bodnára 4 minuty před konce. Jásot soupeře byl neskutečný. Zřejmě chtěli naše hráče dostat do deprese. Ale kde že, ba naopak. Přišel tlak z posledních sil a o minutku bylo srovnáno. Od modré pálil Vojtíšek M.. Nikdo se nechtěl spokojit s remízou a začala honěná nahoru dolu. Obrany měli spíše dovolenou. Naštěstí se štěstíčko otočilo na naší stranu a gólem v poslední minutě rozhodl Erben. Teď teprve byli slyšet oslavné chorály Koliby. Přesto si myslím, že i přes celkem vyrovnanou hru jsme si výhru zasloužili. Byli jsme přeci jen o ten zlověstný gól lepší než soupeř.

Potvrzená účast: Standa , Nový golman(A)- Jarin, Máca, Lukmen, Zíďa,  Mlaďas, Formánek, Pavlas, Culi(A), Tesi(A), Bohouš(A)

Omluvenky: Kochy   , Kwaki, Doudis, Zímič ,Tonda  ,

AUTO: Standa  - Martin 5:00, David 5:10, Lukáš 5:15,