05:03  0:1 - Vobořil Bohumil (Bartoš Bohuslav,  Ježek David) - PP

05:38  1:1 - Koev Patrik (Formánek Jaroslav,  Kus Ondřej)

06:44  2:1 - Formánek Jaroslav (Koev Patrik,  Kus Ondřej) - PP

20:58  4:1 - Erben Lukáš (Zídek Martin,  Adamec Jan)

25:24  5:1 - Koev Patrik (Zezulák Jiří)

27:09  6:1 - Koev Patrik (Jirkovský Václav)

32:30  7:1 - Zídek Martin (Erben Lukáš)

43:35  8:1 - Jirkovský Václav (Kus Ondřej,  Chabr Martin)

Dobrý výkon ve čtvrtém semifinále přinesl výhru našemu týmu. Desperados se sice dostali v šesté minutě do vedení v přesilové hře, ale stačilo jen 101 vteřin a skóre se otočilo na 2:1. Do vedení nás taktéž v přesilovce dostal Formánek. Jistě netušil, stejně tak ani hráči Desperada, že to je branka vítězná. V druhé třetině jsme totiž přidali čtyři branky a za stavu 6:1, bylo prakticky rozhodnuto. Třetí třetinu jsme ještě na začátku a na konci orámovali góly a vylepšili skóre na 8:1 !!! Hetrik si připsal Koev Patrik (3+1). K hetriku neměl daleko ani Zídek Martin (2+1). Dobrou práci předvedl i brankář Chabr Martin (22/1), který pustil jen jediný gól z přesilové hry a k tomu si připsal dokonce jednu asistenci. O postupujícím tedy rozhodne až páty zápas.

Hráč zápasu: Koev Patrik, Chabr Martin, Zídek Martin (všichni Kol.)