7:0 Erben (Zídek,Zezulák)

8:0 Prokeš

9:0 Schawrzjirg (Formánek)

Masakr Dinama už v první třetině !!!

Minulé čtvrtfinále nám uteklo mezi prsty. Proto dnes jsme se do zápasu pustili s plnou vervou. Převaha byla znát a na gól se čekalo do sedmé minuty kdy se trefil Erben (Zídek,Weiss) 6:07 – 1:0. Za necelou minutku a půl bylo 7:23 - 2:0 Erben (Zídek). Ještě rychleji to ale umí Schwarzjirg 10:04 – 3:0 (Kratochvíl). To mu stačilo jen necelá půlminutka 10:31 – 4:0 Schwarzjirg (Prokeš). První třetinu završil a do dezorientované obrany zasadil srdce rvoucí uder opět Schwarzjirg (Prokeš) 12:12 – 5:0. Završil tím to celkem rychle svůj hattrick a masakr Dinama  už v první třetině. Od druhé třetiny se začalo hrát více na krásu. To ale nebylo to pravé. Chtělo to více střílet. Přesto padly další dvě branky.23:10 – 6:0 Formánek (Prokeš,Schwarzjirg) . Jaroslav nám dnes nastoupil s kapitánským céčkem, neboť Máca (MartinVojtíšek) je dlouhodobě zraněn, a určitě se neztratil. V čase 29:57 ! na 7:0  se trefil opět Erben (Zídek,Zezulák) a zaznamenal hattrick. Dva hráči hattrick v jednom zápase. To náš tým nepamatuje. Třetí třetina byla nervóznější. I tak přidal další gól 33:38 – 8:0 Prokeš. Hráči Literpoolu  neunesli jasně vedený zápas a šli tvrdě do našich hráčů. Když se o nápravu nepostarali rozhodčí, postaral se o ni Prokeš. Za což si vysloužil v 34:27 5+OK. Ale ani to nezabránilo Schwarzjirgovi (Formánek) vsítit svou čtvrtou branku v zápase a uzavřít skóre na 9:0 – 36:07. A to dokonce ve vlastním oslabení. Co k tomu dodat. Snad jen ještě udržená nula za zády brankáře Standy Krieglera. Bravo bravo brávo pro celý tým. Není úspěchu jedince, bez podpory týmu a není úspěchu týmu,bez podpory jedinců.