Kriegler David ml.

Návrat mládí !!!

  Lehce Vám představím našeho hráče Davida Krieglera mladšího. Rád si zachytá v brance, ale dostat se na stálo mezi tyče se mu prozatím nepodařilo a tak začal hrát i jako hráč v poli. Co se týká Ústecké anabáze, tak hrával s námi za tým Shark Neštěmice a střídavě za dorost DDM, kde ale moc šancí nedostával. Po založení Koliby ,,B,, se rozhodl ještě rok setrvat na hostováni v týmu Sharks s otcem Davidem Krieglerem st. To vše však už odvál vítr a dnes se vrací do našich řad. Proto jsme mu položili několik otázek.

 

Vracíš se z hostování v týmu Sharks Neštěmice.Jak hodnotíš své účinkování a přínos pro svou osobu.
 
Svoje účinkování v týmu Sharks mě nějak nenadchlo. Osobně si myslím že mi to přineslo i něco kladného. Zlepšil jsem si fyzičku, dal si pár gólů a naučil se hrát na všech pozicích.
 

 

 

Proslýchalo se,že chceš s hokejbalem,alespoň na chvilku přestat.Nebyla by to škoda? Co změnilo tvé rozhodnutí?
 

Tak asi by to škoda byla, protože bych vypadl z formy. Moje rozhodnutí změnily názory ostatních, kteří mě pochválili a polichotili mi, ze bych byl do týmu přínosem. Taky jsem se tak rozhodl z toho důvodu, že budu hrát s lidmi, s kterými normálně hraji už mnoho let.

 

 

Tým Koliby letos skončil na 5.místě. Jistě chtěl ale skončit jinde. Tým posiluje i o hráče z ,,A,,týmu a chce se umístit výše. Myslíš,že se pro příští ročník posune?
 

Myslím si, že letošní sezonu se sice cíle splnit nepodařilo, ale přistí sezonu to určitě vyjde.
Tým je silný a odhodlaný toho dosáhnout.

 

 

Ale zpět k tobě. Říkáš ,,naučil jsem se hrát na všech pozicích,,. Která ti tedy sedí nejlépe.
 

Osobně preferuji pozici pravého nebo levého křidla.

 

 

V Sharks jsi zahrál 12 zápasů a zaznamenal 3 góly a 2 asistence. Je to hodně ,nebo málo. Vezměme-li v potaz, že Sharks zaznamenal za celí ročník jen jednu výhru a dvě remízy. Bylo těžké se prosadit?
 

3 góly a 2 asistence si myslím že je pro mě celkem úspěch, i když jen malý.
Určitě bylo těžké se v týmu prosadit. Bylo tam hodně hráců kteří hráli sami na sebe a víc než na tým mysleli na sebe. Nejtěžší oříšek bylo najit a sestavit lajnu ve které by mi to šlo, což se nepovedlo a proto to taky dopadlo, jak to dopadlo.

 

Tak to se hra moc netvořila. Teď ale,budeš muset hru tvořit. Jsi na to připravený?

 

No, 100%ně nejsem,ale budu se maximálně snažit,abych byl pro tým přínosem a nezklamal.

 

 

Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů v hokejbale i v osobním životě
 

Bylo mi potěšením.
--------
 

Rpt:Jarin 9.6.2011