zápasy 11/12
27.05.2012 15:06
SEVER - 2.Okresní HbL Ústí n/L - základní část 2011-2012
Č.utk. | Čas | Domácí | Hosté | Stav utkání | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sobota 10.09.2011 | |||||||||
432004 | 08:30 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Sharks Neštěmice | 7:5 | 2:3,2:0,3:2 | ||||
432005 | 09:00 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 4:1 | 0:1,1:0,3:0 | ||||
432006 | 12:30 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ HBC Desperados | 5:10 | 0:0,2:5,3:5 | ||||
Neděle 11.09.2011 | |||||||||
432002 | 17:00 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ HBC 74 | 6:3 | 0:2,4:1,2:0 | ||||
Sobota 17.09.2011 | |||||||||
432008 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 9:6 | 3:2,5:1,1:3 | ||||
432009 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | ||||
432010 | 18:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 7:1 | 1:0,5:0,1:1 | ||||
432012 | 12:30 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 2:4 | 0:2,1:0,1:2 | ||||
Neděle 18.09.2011 | |||||||||
432011 | 17:00 | HSÚ HBC 74 | Elba DDM Ústí nad Labem D | 4:6 | 3:1,1:2,0:3 | ||||
Sobota 24.09.2011 | |||||||||
432015 | 08:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ HBC 74 | 5:4 ss | 0:2,1:1,3:1-1:0 | ||||
432016 | 09:00 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Mighty Destroyers | 5:4 ss | 1:0,2:2,1:2-1:0 | ||||
432017 | 10:45 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Sharks Neštěmice | 8:1 | 0:0,0:0,0:0 | ||||
432018 | 09:45 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 6:3 | 0:0,2:3,4:0 | ||||
Neděle 25.09.2011 | |||||||||
432014 | 14:30 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 3:4 | 2:0,1:2,0:2 | ||||
Sobota 01.10.2011 | |||||||||
432020 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ HBC Desperados | 0:7 | 0:1,0:3,0:3 | ||||
432021 | 15:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 5:0 k | |||||
432022 | 08:00 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:5 | 0:2,1:2,0:1 | ||||
432023 | 12:30 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 7:3 | 2:2,2:1,3:0 | ||||
432024 | 16:45 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | Elba DDM Ústí nad Labem D | 1:6 | 0:2,1:3,0:1 | ||||
Sobota 08.10.2011 | |||||||||
432026 | 09:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 8:4 | 2:2,2:0,4:1 | ||||
432028 | 12:30 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ HBC 74 | 5:3 | 1:1,3:2,1:0 | ||||
432030 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Sharks Neštěmice | 5:2 | 1:0,1:2,3:0 | ||||
Neděle 09.10.2011 | |||||||||
432027 | 10:45 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | ||||
432029 | 08:00 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Mighty Destroyers | 1:2 ss | 0:0,0:0,1:1-0:1 | ||||
Sobota 15.10.2011 | |||||||||
432032 | 09:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 9:0 | 1:0,5:0,3:0 | ||||
432033 | 10:45 | HSÚ HBC 74 | HSÚ HBC Desperados | 1:7 | 0:2,0:3,1:2 | ||||
432034 | 10:45 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 6:4 | 1:3,3:1,2:0 | ||||
432035 | 18:00 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:4 | 1:2,0:1,0:1 | ||||
Sobota 22.10.2011 | |||||||||
432038 | 10:00 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | Elba DDM Ústí nad Labem D | 2:3 | 0:1,1:0,1:2 | ||||
432039 | 10:45 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 4:3 | 1:1,1:1,2:1 | ||||
432041 | 12:30 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ HBC 74 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | ||||
432042 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Mighty Destroyers | 3:13 | 1:4,0:4,2:5 | ||||
Neděle 23.10.2011 | |||||||||
432036 | 15:45 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 3:4 | 0:3,3:1,0:0 | ||||
Pátek 28.10.2011 | |||||||||
432040 | 08:00 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 4:5 | 1:1,2:1,1:3 | ||||
432044 | 09:45 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Sharks Neštěmice | 8:4 | 5:1,3:1,0:2 | ||||
432048 | 11:30 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | ||||
Sobota 29.10.2011 | |||||||||
432047 | 18:00 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 3:2 | 1:1,2:0,0:1 | ||||
Neděle 30.10.2011 | |||||||||
432003 | 11:30 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Mighty Destroyers | 5:9 | 1:3,1:4,3:2 | ||||
432045 | 10:45 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 4:3 | 2:2,2:1,0:0 | ||||
432046 | 08:00 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ HBC Desperados | 2:4 | 1:0,0:2,1:2 | ||||
Sobota 05.11.2011 | |||||||||
432050 | 09:00 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 6:7 | 1:1,3:4,2:2 | ||||
432052 | 12:30 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 4:2 | 3:1,0:1,1:0 | ||||
432053 | 10:45 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 0:5 | 0:2,0:2,0:1 | ||||
432054 | 18:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ HBC 74 | 10:3 | 5:0,4:3,1:0 | ||||
Neděle 06.11.2011 | |||||||||
432051 | 11:00 | HSÚ HBC Desperados | Elba DDM Ústí nad Labem D | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | ||||
Sobota 12.11.2011 | |||||||||
432058 | 12:00 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 4:7 | 2:2,1:2,1:3 | ||||
432059 | 08:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ HBC Desperados | 3:4 | 2:1,1:1,0:2 | ||||
432060 | 10:45 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 3:2 ss | 0:1,1:0,1:1-1:0 | ||||
Neděle 13.11.2011 | |||||||||
432056 | 09:00 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Mighty Destroyers | 1:9 | 0:5,0:3,1:1 | ||||
432057 | 08:30 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Sharks Neštěmice | 6:3 | 2:1,3:1,1:1 | ||||
Sobota 19.11.2011 | |||||||||
432062 | 11:30 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:2 ss | 1:1,0:0,0:0-0:1 | ||||
432063 | 09:00 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 4:5 ss | 1:0,0:2,3:2-0:1 | ||||
432065 | 16:30 | HSÚ Mighty Destroyers | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 11:3 | 3:1,2:2,6:0 | ||||
432066 | 09:45 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 0:4 | 0:0,0:2,0:2 | ||||
Sobota 26.11.2011 | |||||||||
432068 | 11:30 | HSÚ HBC 74 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 4:3 | 1:1,0:0,3:2 | ||||
432070 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 0:13 | 0:2,0:6,0:5 | ||||
432071 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 3:2 ss | 1:1,1:1,0:0-1:0 | ||||
432072 | 15:00 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 6:2 | 3:2,1:0,2:0 | ||||
Neděle 27.11.2011 | |||||||||
432069 | 10:45 | HSÚ Mighty Destroyers | Elba DDM Ústí nad Labem D | 6:3 | 0:1,3:1,3:1 | ||||
Sobota 03.12.2011 | |||||||||
432074 | 10:00 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 3:2 ss | 0:1,1:0,1:1-1:0 | ||||
432075 | 11:45 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Sharks Neštěmice | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | ||||
432077 | 10:15 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ HBC 74 | 6:1 | 3:0,1:1,2:0 | ||||
432078 | 18:00 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 4:9 | 0:1,4:3,0:5 | ||||
Neděle 04.12.2011 | |||||||||
432064 | 10:45 | HSÚ Sharks Neštěmice | Elba DDM Ústí nad Labem D | 1:9 | 0:1,1:3,0:5 | ||||
432076 | 09:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Mighty Destroyers | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | ||||
Sobota 18.02.2012 | |||||||||
432092 | 10:45 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 5:6 | 0:1,4:5,1:0 | ||||
432093 | 14:15 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 9:1 | 2:0,3:1,4:0 | ||||
432094 | 09:00 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 3:5 | 0:1,0:2,3:2 | ||||
432096 | 12:30 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 3:4 ss | 1:2,1:1,1:0-0:1 | ||||
432117 | 12:30 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ HBC Desperados | 5:4 | 0:1,2:1,3:2 | ||||
Neděle 19.02.2012 | |||||||||
432086 | 09:00 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Sharks Neštěmice | 5:2 | 2:1,0:1,3:0 | ||||
432104 | 12:30 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | ||||
Sobota 25.02.2012 | |||||||||
432098 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Mighty Destroyers | 1:6 | 0:3,0:1,1:2 | ||||
432100 | 12:30 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 2:8 | 1:3,1:3,0:2 | ||||
432101 | 09:00 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 5:1 | 1:1,2:0,2:0 | ||||
432102 | 13:15 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | Elba DDM Ústí nad Labem D | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | ||||
Neděle 26.02.2012 | |||||||||
432099 | 08:00 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ HBC 74 | 8:5 | 1:5,2:0,5:0 | ||||
432124 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | Elba DDM Ústí nad Labem D | 1:2 | 0:0,1:2,0:0 | ||||
Sobota 03.03.2012 | |||||||||
432107 | 11:30 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 3:2 | 1:0,0:1,2:1 | ||||
432108 | 09:45 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Sharks Neštěmice | 13:4 | 3:1,3:1,7:2 | ||||
Neděle 04.03.2012 | |||||||||
432105 | 15:30 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 5:6 | 1:1,2:2,2:3 | ||||
Sobota 10.03.2012 | |||||||||
432110 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ HBC 74 | 1:3 | 0:2,0:1,1:0 | ||||
432111 | 14:15 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 4:3 | 0:2,3:0,1:1 | ||||
432112 | 11:30 | HSÚ HBC Desperados | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 5:2 | 1:0,2:0,2:2 | ||||
432113 | 10:45 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | Elba DDM Ústí nad Labem D | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | ||||
432114 | 12:30 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 3:8 | 0:5,2:2,1:1 | ||||
Neděle 11.03.2012 | |||||||||
432080 | 10:45 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | Elba DDM Ústí nad Labem D | 3:5 | 0:1,0:3,3:1 | ||||
432082 | 08:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 5:3 | 1:0,2:1,2:2 | ||||
432083 | 09:00 | HSÚ Sharks Neštěmice | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 2:7 | 2:4,0:2,0:1 | ||||
Sobota 17.03.2012 | |||||||||
432106 | 14:15 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ HBC Desperados | 4:2 | 2:1,2:0,0:1 | ||||
432116 | 09:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | 2:8 | 0:1,1:3,1:4 | ||||
432118 | 18:00 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 1:8 | 0:1,0:4,1:3 | ||||
Neděle 18.03.2012 | |||||||||
432090 | 15:15 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 4:5 | 3:1,0:1,1:3 | ||||
432119 | 10:45 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ Sharks Neštěmice | 10:4 | 2:1,5:2,3:1 | ||||
432120 | 13:30 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Mighty Destroyers | 5:11 | 1:2,1:4,3:5 | ||||
Sobota 24.03.2012 | |||||||||
432122 | 08:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 6:1 | 2:1,1:0,3:0 | ||||
432123 | 10:45 | HSÚ Sharks Neštěmice | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | 3:9 | 2:1,0:3,1:5 | ||||
432125 | 11:30 | HSÚ HBC Desperados | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 9:3 | 2:0,3:0,4:3 | ||||
432126 | 12:30 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | ||||
Neděle 25.03.2012 | |||||||||
432081 | 08:00 | HSÚ HBC 74 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | 1:5 | 0:1,0:2,1:2 | ||||
432084 | 10:45 | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | HSÚ HBC Desperados | 5:1 | 1:0,0:0,4:1 | ||||
Sobota 31.03.2012 | |||||||||
432128 | 12:30 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ HBC Desperados | 5:3 | 2:0,3:2,0:1 | ||||
432129 | 09:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Foreads Ústí nad Labem | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | ||||
432131 | 10:45 | HBC Skullhunters Ústí nad Labem | HSÚ Mighty Destroyers | 4:7 | 2:2,1:3,1:2 | ||||
432132 | 10:45 | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | HSÚ HBC 74 | 6:0 | 2:0,4:0,0:0 | ||||
Neděle 01.04.2012 | |||||||||
432130 | 09:00 | Elba DDM Ústí nad Labem D | HSÚ Sharks Neštěmice | 4:5 | 3:0,0:2,1:3 | ||||
Sobota 07.04.2012 | |||||||||
432087 | 10:45 | HSÚ Vulkano Depot Dobětice | HSÚ Mighty Destroyers | 1:10 | 0:4,0:1,1:5 | ||||
432088 | 09:00 | HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem | HSÚ HBC 74 | 5:1 | 1:0,1:0,3:1 | ||||
432089 | 08:00 | HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem | HSÚ Koliba Ústí nad Labem B | 3:4 | 0:0,1:2,2:2 | ||||
Neděle 08.04.2012 | |||||||||
432095 | 08:00 | HSÚ Mighty Destroyers | HSÚ HBC Desperados | 5:6 ss | 1:0,4:3,0:2-0:1 |