(1:1,0:1,1:1)

1:0 Minařík (Kovařík) , 1:1 Swarzjirg (Prokeš) , 1:2 Zuch (Zíma,Zídek) ,

2:2 Nachmuller (Petrů,Jindřich) , 2:3 Vojtíšek M. (Swarzjirg)

DRAMA

Nejdříve by jsem chtěl všem zúčastněným poděkovat. Hra se dařila, bohužel až po hrubé chybě obrany, kdy po první minutě utkání vytvořili brejkovou situaci pro soupeře. Ten nezaváhal. Hru jsme drželi víceméně pod naší taktovkou, ale góly nepřicházely. Až minutu před koncem první třetiny přišlo vyrovnání. Soupeř se do trvalejšího tlaku nedostával a hra plynula, kupodivu s naší častou střelbou. Nutno podotknout jak skóre ukazovala dosti jalovou.Přesto po druhé části byl stav 2:1 pro nás.Foreads podnikali jen rychlé výpady.Zdálo se ,že zápas spěje ke svému zdárnému konci, když přišla série vyloučení a hráli jsme 4min. ve třech, které jsme takřka ubránili a už při počtu hráčů 5 na 4 , 1:46 před koncem zápasu přišlo vyrovnání. Zde přišel čas našeho kapitána.Po vhazování po levici brankáře domácích přišla vyhraná buly a střela od modré, kterou náš Máca snad poprvé v zápase nasměroval směr brána a ejhle 20 vteřin před koncem zápasu vsítil vítězný gól.Přes to měl soupeř ještě jednu velkou šanci jen několik málo vteřin  před konce, kterou nevyužil a my jsme se mohli ,, a troufám si říci " radovat ze zasloužené výhry.