Neproměňování šancí zhatilo šanci na výhru !!!

23:25  - 1:0 - Vytejček Pavel (Bodnár Dušan,  Taneček Luděk)

23:51   - 1:1 - Erben Lukáš (Rudolf Antonín,  Vojtíšek Jaroslav)

40:41   - 2:1 - Vobořil Bohumil

41:11    - 3:1 - Vytejček Pavel

43:32  - 3:2 - Formánek Jaroslav (Erben Lukáš)

Druhé semifinále se dá označit za smolné. Zápas nebyl jednoduchý. Přesto jsme měli více ze hry. V první třetině bylo vidět několik šancí na obou stranách. Hlavně neproměnění našich brejkových situací, bylo tristní. K tomu se přidalo nevyužití přesilových her a kámen úrazu byl na světě. Nevyužití šancí nás nakonec stálo zápas. Soupeř v závěru vypadal, že už nemůže. Paradoxně šťastnou brankou se dostal do vedení. S přemíry snahy přišla chyba v naskytnuté naší přesilové hře a bylo to 3:1 pro Desperados. Ve snaze se nepolevovalo a zatlačili jsme Desperados co to šlo a vytěžili snížení na 3:2. V posledních vteřinách bylo cítit vyrovnání ve vzduchu, ale opět nepřesné střely skórem pohnout nemohly a ze zápasu jsme odešli poraženi.

Hráč zápasu: Vytejček Pavel (Des.), Erben Lukáš (Kol.),  Myšička Jiří (Des.)