Koliba ,, B ,, :  Sharks Neštěmice

6:1

(1:1,2:0,3:0)

Stav série 1:0: (6:1,)

Play off je tady. První překážkou je tým Sharks Neštěmice. Dnes se soupeř sice snažil. Hlavně v první třetině, kdy se mu podařilo při přesilovce 5 na 3 vsítit svou jedinou branku utkání.Ta sice určila výsledek první třetiny na 1:1, přesto jsme v ní byli lepší. V druhé se už podařilo naší převahu přetavit v branky. A to na 3:1. Třetí třetina už byla zcela v naší režii. Výsledek se zastavil na skóre 6:1. A upřímně musím říci, že mohl být i vyšší. Hetrikem se blýskl Erben Lukáš. Tři asistence si v zápase připsali Adamec Jan a Jirkovský Václav ml. , ten z pozice obránce. Za povšimnutí stojí i výkon, který předvedl brankář Kriegler Stanislav. Za jeho záda prošla jen jedna střela při přesilové hře 5 na 3. Škoda naší nedisciplinovanosti, jinak by udržel čisté konto.

Hráč zápasu: Erben Lukáš, Jirkovský Václav ml., Kriegler Stanislav (všichni Kol.)

10:52  1:0 - Koev Patrik (Formánek Jaroslav,  Adamec Jan)

12:45  1:1 - Ašenbrener Jiří (Imr Jakub) - PP

21:35  2:1 - Zídek Martin (Adamec Jan)

23:44  3:1 - Erben Lukáš (Jirkovský Václav)

30:32  4:1 - Erben Lukáš (Zídek Martin,  Jirkovský Václav)

36:40  5:1 - Formánek Jaroslav (Koev Patrik)

37:55  6:1 - Erben Lukáš (Jirkovský Václav,  Adamec Jan)