2:3 France     (Slavík)

3:3 Slavík      (Erben)

4:3 Formánek

Fantastický konec pro nás !!!

První semifinále dopadlo s fantastickým koncem pro nás. K tomu se ale dostaneme až v závěru. Všechno pěkně od začátku. Za deštivého počasí se rozehrál zápas svižně a obě mužstva si vypracovala několik slibných zakončení. Jako první jsme se prosadili my v 6:49 – 1:0 Zídek (Zezulák,Weiss). Než jsme se stačili doradovat, přišla chyba při rozehrávce v momentě střídání a jednoduchou úlohu už měl v 8:14 1:1 Brabec (Gruss,Piroš). Utkání bylo vyrovnané a každý chvilku tahal pilku. S tím rozdílem, že Elba DDM využil své přesilovky a odskočil po druhé třetině o dvě branky. 20:55 1:2 Gruss (Jinek,Tuček) a ve 25:04 1:3 Grosse (Richter,Šára). Bylo jasné, že další gól rozhodne. Buď dostaneme čtvrtý a bude už velmi těžké výsledek otočit, nebo snížíme a dostaneme se opět do hry. Naštěstí platila druhá varianta. Hned v úvodu třetí třetiny přišla využitá přesilová hra za šest vteřin.31:53 2:3 France (Slavík) A všechny nás to nakoplo. Zatlačilo se na soupeře a přišla slepená branka 32:58 a stav 3:3 Slavík (Erben). Prakticky se hrálo od znova. Utkání směřovalo k prodloužení, které odmítl Formánek 44:29 4:3, který se rozběhl od vlastní modré. Obešel hráče na červené. Odmítl si (jak se říká) hráče na útočné modré a z mezikruží vymetl fantasticky růžek branky. Fantazie,fantazie. Překrásná branka, která srazila soupeře do kolen 31 vteřin před koncem zápasu. Celý tým do doho dnes dal vše. Hlavně ve třetí třetině a srdíčkem urval první výhru v sérii.

Hvězdy zápasu: Formánek(K),Slavík(K),Gruss(E-D)