5:4 Jindřich       (Slavíček)

6:4 Matějka       (Vitko)

7:4 Vitko

Osm gólu v druhé třetině

Boj o 3.místo začal opatrně z obou stran. Každý věděl, že jiná šance v podobě dalšího zápasu nebude, protože o toto umístění se hraje jen na jeden zápas.Spíše si každý hledal tu svou taktiku jak utkání vyhrát. Podle toho také dopadla první třetina 0:0. My jsme do druhé vsadili na jednoduší přechod do útočného pásma a bojovností vytvářet nějakou tu šanci. Foreads vsadil na rychlé brejky. Jeden jim z kraje vyšel 16:48 – 0:1 Gottfried Lukáš. To nás spíše nakoplo a začala tak divoká třetina. V 19:37 – 1:1  Erben Lukáš (Zídek Martin) , 20:13 – 2:1  Vitko Jiří zanedlouho 22:17 – 3:1  Zídek Martin (Vitko Jiří) a dokonalou čtyř minutovku dovršil 23:38 – 4:1  Douda Miroslav (Formánek Jaroslav,  France Pavel). Každý už se viděl s pohárem a úsměv od ucha k uchu. Ale soupeř se tak snadno nedal. Chvilková nepozornost, nesoulad v obraně a bylo hnedle drama  25:08 – 4:2  Slavíček Bohumil (Gottfried Lukáš)  a  27:05 - 4:3  Gottfried Lukáš (Jindřich Jan). Uklidnění naštěstí do přestávky přinesl gól na 5:3 - 28:47  Erben Lukáš (Zezulák Jiří,  France Pavel). Tak takhle né přátelé.Pěkné, že to tam padá, ale na obou stranách. To by nemuselo dobře dopadnout. Celou dobu jsme měli více ze hry. To mám nebylo nic platné, když z kraje třetí třetiny vykřesal naděli pro Foreads 31:07 – 5:4  Jindřich Jan (Slavíček Bohumil). Naštěstí křesání ukončil 36:00 – 6:4  Matějka Pavel (Vitko Jiří). A snad symbolicky samostatně uzavřel skóre na 7:4 - 39:43  Vitko Jiří. Jiří byl opět vidět.Dobře držel balónek, ale dokázal ho i přesně přihrát. Připsal si tak 2+2 kanadských bodů a hattrick mu unikl jen o vlásek, stejně tak i Lukášovi, který též zaznamenal 2 branky. Oba hráli dobře a měli několik šancí jak toho docílit. Na konec je to však nemrzelo a tým mohl slavit 3.místo v letošním ročníku  2.OkrHbL UnL 11/12.

Hvězdy zápasu: Vitko Jiří, Erben Lukáš (oba Kol), Gottfried Lukáš (For)