0:1 Havliš (Pechy)                          5:2 Zídek (Rudolf,Zezulák)

1:1 Vitko (Vojtíšek J.,Formánek)    5:3 Hovorka (Leszko)

1:2 Pechy (Popelka,Mikesch)          5:4 Havliš (Kolář)

2:2 Zídek (Erben)                          6:4 Erben (Rudolf)

3:2 Zídek (Erben,Vojtíšek J.)         7:4 Erben (Formánek)

4:2 Vitko (Vojtíšek J.)                    8:4 Vitko (Vojtíšek J.)

9:4 Zídek (Rudolf,Weiss)

První třetina byla celkem vyrovnaná a v tempu. Zasypali jsme soupeře ze začátku sprškou střel, ale žádná nebyla tak kousavá, aby pohnula skórem. Soupeř se spíše tlačil do kombinace. První gól přišel po nahození z pozabrány. Nějakou záhadnou skulinkou si míček do branky cestu našel. Tímto nešťastným gólem jsme prohráli první třetinu 7:31- 0:1 Havliš (Pechy).
    To v druhé třetině přišly gólové hody. V čase 17:20 srovnal na 1:1 Vitko (Vojtíšek J.Formánek). Jenže při přesilové hře v 17:55-1:2 Pechy (Popelka). To ale bylo rychlé.Stačila minutka a už bylo vše jinak. 19:03-2:2 Zídek (Erben). V přesilové hře 23:11-3:2 Zídek (Erben,Vojtíšek J.).A to pro tuto třetinu ještě nebylo vše. 24:08-4:2 Vitko (Vojtíšek J.) a 25:29-5:2 Zídek (Rudolf,Zezulák). Gólové hody v druhé třetině ukončil 26:08-5:3 Hovorka (Leszko). Pro rozhodčí bylo velmi složité určit, zda míček přešel brankovou čáru. Neboť náš brankář míček přisedl. Nakonec branku uznali. Jak jinak. Už jsme si zvykli, že ošemetné situace jsou řešeny v náš neprospěch.
   Třetí třetinu jsme začali přesně tak, jak jsme nechtěli. Obrana zachybovala a Havliš (Kolář) 31:39-5:4 svůj sólový únik proměnil. Odpověď ale byla rychlá 32:22-6:4 Erben (Rudolf). Po tomto gólu jsme naplno převzali otěže zápasu. Přidali další tři góly 35:40-7:4 Erben (Formánek), 38:00-8:4 Vitko (Vojtíšek J.) a 43:20-9:4 Zídek (Rudolf,Weiss). V klidu si tak dohráli první výhru a v sérii vedeme 1:0, která se hraje na dva vítězné zápasy.

Hvězdy zápasu: 4+0 Zídek Martin, 3+0 Vitko Jiří, 2+2 Erben Lukáš