0:2 Humhal (Šára)

0:3 Schejbal (Lacina)

0:4 Schejbal (Gruss)

Druhé semifinále trápení

Druhé semifinále se nám vůbec nepovedlo. V první třetině to ještě vypadalo, že by se snad úspěch mohl dostavit a to i přesto, že jsme ji prohráli 0:1 Jinek 6:18. Hra byla vcelku vyrovnaná. V druhé třetině se tak nedařilo. Přišla i série vyloučení. Hra se drobila. Soupeř začal být všude první a nám narůstalo skóre. 24:09 – 0:2 Humhal (Šára) a 24:59 – 0:3 Schejbal (Lacina) z přesilové hry. No hrůza. Konečná nastala v čase 26:11 – 0:4 Schejbal (Gruss). Podařilo se nám vstřelit branku, ale ta nebyla uznána. Proč? Zeptejte se rozhodčích, protože já jsem to nepochopil proč. Třetí třetina byla už jen trápení. Pokračovala série vyloučených. Nedařilo se nám kloudně ohrozit branku a soupeř hrál co potřeboval. A malá zajímavost na konec. Soupeř sestavil zajímavou soupisku na semifinále. S minulým zápasem, kde jich hrálo 15, se shoduje jen v 7 jménech. Se zápasy v základní částí jen ve 4 a oproti prvnímu zápasu sezóny jen 2 jména. Takže hrajete každý zápas proti někomu jinému. Kluky co hráli celou sezonu, asi play off nebaví a jsou rádi, že nehrají.Takovou točku hráčů nemají ani Tygři na ledě.